Komentar je napisan: 18. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je na 5 min hoda od centra Beograda, Trga Republike i Knez Mihailove. Sobe su male, ali čiste. Osoblje je prijatno i spremno da pomogne. Recepcija radi do 23h, a kasnije ih je moguće kontaktirati telefonom. Ispred hotela su i apoteka i prodavnica. Definitivno preporučujem.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku MilicaHP
Ivan K Kokanovic, Owner objekta Level Luxury Suites, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 dana

Postovana Milice,

Hvala Vam sto ste izdvojili vreme da ocenite nas hotel na Tripadvisor-u. Iskreno se radujemo sto ste bili zadovoljni nasim smestajem. Vasi komentari nas podsticu da budemo jos bolji.
Nadamo se da cete uskoro ponovo posetiti nas hotel.

Komentar je napisan: 20. april 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel se nalazi u samom centru Beograda! Pohvale za zanimljiv enterijer soba i higijenu, koja je na najvišem nivou. Osoblje na recepciji je jako ljubazno. Veliki plus za parking, ispred samog hotela uz simboličnu doplatu! Za svaku preporuku

Datum boravka: april 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Marija981

Postovana Marija,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da ocenite nas objekat na sajtu Tripadvisor.
Iskreno nam je drago sto ste bili zadovoljni nasim smestajem, kao i nasim osobljem.

Komentar je napisan: 18. april 2020. sa mobilne aplikacije

Divan je smestaj,sve je novo,cisto,uredo.....,lokacija je odlicna,u samom centru grada,sve je na dohvat ruke.
Sve pohvale i sigurno cu doci opet ovde.korektni su i tu su da pomognu sta god da vam treba .

Datum boravka: april 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Bojana1987777777

Postovana Bojana,

Iskreno se radujemo sto ste bili zadovoljni nasim smestajem , kao i nasom lokacijom. Komentari poput vasih nas podsticu da se trudimo da budemo jos bolji.

Komentar je napisan: 13. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Predivna soba, kupaona s podnim grijanjem, jacuzzi,klima, kuhalo za vodu, susilo za kosu, sadrzi sve sto je potrebno Nema buke, lokacija odlicna,sve je u blizini. Cistoca besprijekorna, osoblje na recepciji odlicno i spremno za sve upite. Sve pohvale

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku Vesna1810
IvanKK3, Vlasnik objekta Level Luxury Suites, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. januar 2020.

Postovani,

Iskreno nam je drago sto ste imali lep odmor u nasem hotelu. Komentari kao sto su Vasi nas podsticu da budemo bolji i uvek zadovoljimo potrebe nasih gostiju. Iskreno se nadamo ponovnom susretu.

Srdacan pozdrav!
Level Luxury Suites

Komentar je napisan: 11. oktobar 2019.

Odličan položaj hotela,u neposrednoj blizini centra. Osoblje uslužno i uvek spremno
da pomogne. Sobe izuzetno čiste. Hotel poseduje parking koji je uvek zaključan.
Jedina zamerka je izgled spolne fasade. Toplo prepoučujem svakome ko hoće da
provede par dana u centru Beograda.

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku Konquist

Postovani,