Komentar je napisan: 9. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Mi smo stalni gosti u Majestiku ali ove godine smo koristili jedan apartman koji je tek renoviran i bili oduševljeni.Pet noćenja i nezaboravna Nova godina.Bravo za ekipu hotela od sobarica i naravno šefa recepcije koji je uvijek na raspolaganju svim gostima i njihovim ponekada specijalnim zahtjevima!

Datum boravka: decembar 2019.
Komentar je napisan: 19. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Prostrane sobe,renomirani restoran hotela i predusretljivo osobe hotela ,učinili su da naš boravak u Beogradu bude izuzetan!Hvala još jednom direkciji hotela što nam je vratila puni iznos novca pošto smo kasnili jednu noć radi štrajka aerodroma u Briselu!

Datum boravka: oktobar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: 7. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Uvijek kada smo u Beogradu , gledamo da budemo u hotel Majesticu.Šarm ovog hotela i ljubazno osoblje već godinama drže do tradicije prijatnog gostoprimstva.U samom centru grada uživamo u promenadi i shopingu i u ugodnom restoranu hotela.

Datum boravka: oktobar 2018.
Komentar je napisan: 8. april 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel se nalazi na odličnoj lokaciji, i to je uglavnom jedina prednost ovog hotela. U renovirano bloku su sobe solidne, u onom ne renoviranom jako loše. Doručak je jako los, a ono što me najviše razočaralo je neljubazni recepcioneri!!!

Datum boravka: april 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku IgorG2510
Komentar je napisan: 28. novembar 2016.

Odlicna usluga u ovom hotelu,prijatan ambijent u kome mozete na miru popiti kafu,odlicna hrana i odlican spa sa kojim saradjuju dobijete i popust ,nalazi se odmah pored hotela ,savrsena relaxacija,pravi odmor i uzivanje ,preporucujem svima!! :)

Datum boravka: novembar 2016.
Hvala korisniku anamiljkovic88