451 rezultat
Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Ovo nam je peta godina da posjecujemo ovaj hotel. Stvarno smo odusevljeni. Svake godine sve vise i vise. Osoblje je stvarno ljubazno i gostoljubivo. Vidi se da se jako trude sto se tice gostoprimstva i samog hotela. Dorucak je bogat i raznovrstan.Najvise nam se svida sama pozicija hotela koja je na glavnoj prometnici koja je fenomenalno povezana sa samim centrom Beograda. Sto je najbitnije, mi se u tom hotelu osjecamo kao kod kuce. :)

Datum boravka: januar 2018., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Pierre R
BalkanGarniHotel, Guest Relations Manager objekta Balkan Hotel Garni, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 23. januar 2018.

Postovani,

Dozvolite da Vam se zahvalimo sto ste boravili u Balkan Garni hotelu. Vase misljenje nam je posebno vazno je ste godinama sa nama te mozete pratiti nas rad i razvoj. Gledali smo da uvazimo svaku Vasu sugestiju. Dozvolite da Vam se zahvalimo na tome jer nam je to pomoglo da podignemo nivo usluge hotela.
Preneceno Vase utiske osoblju hotela. Bice im veoma drago da cuju da je njihovo zalaganje primeceno.

Sve najbolje do sledeceg vidjenja.

S postovanjem,

Balkan Garni tim

Komentar je napisan: 14. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Iznajmili smo jednu dvokrevetnu i jednu jednokrevetnu sobu. Divno i veoma ljubazno osoblje je na recepciji i u restoranu, usluga je zadovoljavajuća, sobe su prostrane, čiste i svetle, hrana je ukusna, a piće raznovrsno. Parking mesto nam je obezbeđeno. Zadovoljni smo celokupnom uslugom i preporučujemo ga i drugima.

Datum boravka: maj 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku TatjanaN130
BalkanGarniHotel, Guest Relations Manager objekta Balkan Hotel Garni, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. maj 2017.

Postovana,

Pre svega, hvala Vam na vremenu koje ste odvojili da ostavite komentar o nasem hotelu. Nadamo se da ste uzivali u svom boravku kod nas i da cemo uskoro imati priliku da Vas ugostimo ponovo.
Srdacan pozdrav, Hotel Balkan Garni tim

Komentar je napisan: 28. april 2017.

fantazija , divno osoblje , lepa usluga , divan meni , ciste sobe , prijatna atmosfera ,
organizovan prevoz taksi usluga , parking je uredu , hrana izvrsna podseca na domacu , sto se tice izbora i usluge mini bara velika ponuda pica

• Datum boravka: april 2017., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku violetastanosevic
BalkanGarniHotel, Guest Relations Manager objekta Balkan Hotel Garni, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 28. april 2017.

Postovani,

Pre svega, hvala Vam na vremenu koje ste odvojili da ostavite komentar o nasem hotelu. Nadamo se da ste uzivali u svom boravku kod nas i da cemo uskoro imati priliku da Vas ugostimo.
Srdacan pozdrav, Hotel Balkan Garni tim

Komentar je napisan: 7. mart 2017.

Sve pohvale za uslugu, ljubaznost i dostupnost osoblja hotela. Smještaj je odličan, kao i hrana, a i cijena hotela je pristojna. Toplo preporučam za sve koji planiraju ići u Beograd da rezerviraju Balkan Hotel Garni.

Datum boravka: mart 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku adela_sad
BalkanGarniHotel, Guest Relations Manager objekta Balkan Hotel Garni, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 20. mart 2017.

Postovana,

Srdacan pozdrav, Hotel Balkan Garni tim

Komentar je napisan: 25. oktobar 2016.

Jako dobar smjestaj, blizina sajma, taxi jeftin kad vam ga pozove recepcija. Sobe prostrane, ciste, uredne, cijene mini bar ispod prosjeka, ponuda ok. Osoblje je ono sto ovaj hotel dize visoko. Nevjerovatno usluzno, odlicno organizirano.

Datum boravka: oktobar 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku derma89
BalkanGarniHotel, Guest Relations Manager objekta Balkan Hotel Garni, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. decembar 2016.