“Omlet od 1000din”
Komentar o hotelu Panta Rei

Panta Rei
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, ručak, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 28. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Ne volim da pisem nista ako nemam nista lepo da kazem, ali ovo je jedini nacin da malo pomognem sebi kada ti neko ostavi gorak ukus u ustima.
Dosao sam na 25.maj sa prijateljem ne bi li seli na neki dorucak, omlet mi je bio na umu.
Neljubazna i nezainteresovana konobarica nije pomogla celom ugodjaju, ali nije ni preterano bitno.
Uglavnom, u meniju stoji da je omlet 290dinara, na moje pitanje, sta ide od priloga, dobio sam odgovor sta god da zelim, bez dodatnih napomena.
Prijatelj i ja smo narucili povrce i pecurke, plus sam ja dodao kobasicu. Uglavnom racun je na kraju izasao nesto preko 2000dinara sa dve kafe.
Da me neko ne shvati pogresno, apsolutno podrzavam da svako naplacuje svoj rad koliko god zeli, ali s'obzirom da nisam seo u Salon 1905 ili Square Nine, gde bih mozda i ocekivao da kajgana moze da kosta 10e ali ni tu ne kosta.
Omlet je 290, dodatak povrce je oko 175din i pecurke oko 200din i jedna kobasica je oko 300dinara.

Problem je sto te neko napravi magarcem, naplativsi ti omlet koliko im kosta i glavno jelo. Dok god neko ima takav pristup poslu, dzaba svako reklamiranje.

P.s. Posaljite na obuku osoblje, imate lepu masinu za kafu, a kafa je kao iz komunstickih bifea, nije tesko, ima na youtube da se vidi kako da pravi kafu, ako ne mozete da priustite baristu.

Datum posete: oktobar 2017.
13  Hvala korisniku milosljubicic

Komentar je napisan: 13. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran. Vrhunska hrana i usluga. Restoran se nalazi na odličnom mestu i iz restorana imate fenomenalan pogled na ušće Save u Dunav.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku VeljkoM
Komentar je napisan: 24. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Prijatno mesto na šetalištu uz Dunav na 25. Maju.. U okruženju betona osećao sam se skroz prijatno u ambijentu restorana

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku 784vladimirr
Komentar je napisan: 12. april 2016. sa mobilne aplikacije

Jedan od retkih restorana koji se bavi ugostiteljstvom. Svaka cast i zato ste posebni! Ambijent je fenomenalan. Pogled na Dunav. Osoblje profesionalno. Hrana je nesto zbog cega cu uvek ovde dolaziti. I opet zelim da se ljudi bave ugostiteljstvom. SVAKA CAST

Datum posete: april 2016.
Hvala korisniku X9718DRnan
Komentar je napisan: 5. mart 2014.

веома добар ресторан, у срцу града, у близини главних атракција.Подешавање је веома лепо, а служба је професионална.Разлог зашто сам дао само четири поена је чињеница, да је мој десерт је касно двадесет пет минута, што није прихватљиво у овој категорији.

Datum posete: februar 2014.
    • Atmosfera
4  Hvala korisniku Vigecov M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Panta Rei gledali su i

Panta Rei – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!