“Savršeno mesto”
Komentar o hotelu Panta Rei

Panta Rei
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, večera, ručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 22. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična usluga i veoma ljubazno osoblje čiji se trud itekako vidi! Najlepša kafa koju sam ikada popio i najbolji ručak. Ambijent je izvrstan. Sve što mogu da kažem je da se ovakvim mestima vredi uvek vraćati! Bravo za vas!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku AABBVVGG

Komentar je napisan: 10. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Jao losa usluga, tri puta smo trazili racun i nismo ga ni dobili dok se nismo obratili menadzeru nakon 35 minuta cekanja. Nisu doneli secer za limunadu, ni vodu uz kafu itd..

Datum posete: mart 2018.
1  Hvala korisniku Stanka P
Komentar je napisan: 29. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Izuzetno prijatno,svetlo i prostrano mesto.Hrana izvrsna,posluga diskretna i profesionalna.Izbor vina vrhunski.Kelner Milos svoj posao radi odlicno.Sve pohvale restoranu i osoblju.
Jovan.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku JovanV60
Komentar je napisan: 28. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Ne volim da pisem nista ako nemam nista lepo da kazem, ali ovo je jedini nacin da malo pomognem sebi kada ti neko ostavi gorak ukus u ustima.
Dosao sam na 25.maj sa prijateljem ne bi li seli na neki dorucak, omlet mi je bio na umu.
Neljubazna i nezainteresovana konobarica nije pomogla celom ugodjaju, ali nije ni preterano bitno.
Uglavnom, u meniju stoji da je omlet 290dinara, na moje pitanje, sta ide od priloga, dobio sam odgovor sta god da zelim, bez dodatnih napomena.
Prijatelj i ja smo narucili povrce i pecurke, plus sam ja dodao kobasicu. Uglavnom racun je na kraju izasao nesto preko 2000dinara sa dve kafe.
Da me neko ne shvati pogresno, apsolutno podrzavam da svako naplacuje svoj rad koliko god zeli, ali s'obzirom da nisam seo u Salon 1905 ili Square Nine, gde bih mozda i ocekivao da kajgana moze da kosta 10e ali ni tu ne kosta.
Omlet je 290, dodatak povrce je oko 175din i pecurke oko 200din i jedna kobasica je oko 300dinara.

Problem je sto te neko napravi magarcem, naplativsi ti omlet koliko im kosta i glavno jelo. Dok god neko ima takav pristup poslu, dzaba svako reklamiranje.

P.s. Posaljite na obuku osoblje, imate lepu masinu za kafu, a kafa je kao iz komunstickih bifea, nije tesko, ima na youtube da se vidi kako da pravi kafu, ako ne mozete da priustite baristu.

Datum posete: oktobar 2017.
13  Hvala korisniku milosljubicic
Komentar je napisan: 13. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran. Vrhunska hrana i usluga. Restoran se nalazi na odličnom mestu i iz restorana imate fenomenalan pogled na ušće Save u Dunav.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku VeljkoM

Putnici koji su gledali informacije o mestu Panta Rei gledali su i

Panta Rei – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!