“Dobar restoran u kome bebe nisu dobrodosle”
Komentar o hotelu Panta Rei

Panta Rei
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: doručak, ručak, večera, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 11. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran u koji sam voleo da odlazim i sa prijateljima i sa suprugom (ostavljajuci pritom dosta novca)...medjutim danas se desio drugi put, da suprugu i bebu nisu hteli u prepodnevnim satima da prime, a prazni su bili, jer "sve je rezervisano". Citajuci sada komentare, vidim da je to mesto gde bebe i mala deca nisu pozeljni, ali su zato Pet frendly...pa neka im onda kucici i macici, a mi sa nasom decom na mesta gde smo dobro dosli. Zao mi je hrane i ambijenta, ali vise nikada necu tamo otici.

Hvala korisniku 591vladislavm

Komentar je napisan: 4. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo mesto je osnovno obelezje Dorcola i kao takvo preko potrebno Beogradu i beogradjanima. Uvek visok nivo usluge i kuhinje

Hvala korisniku nunen2019
Komentar je napisan: 22. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična usluga i veoma ljubazno osoblje čiji se trud itekako vidi! Najlepša kafa koju sam ikada popio i najbolji ručak. Ambijent je izvrstan. Sve što mogu da kažem je da se ovakvim mestima vredi uvek vraćati! Bravo za vas!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku AABBVVGG
Komentar je napisan: 10. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Jao losa usluga, tri puta smo trazili racun i nismo ga ni dobili dok se nismo obratili menadzeru nakon 35 minuta cekanja. Nisu doneli secer za limunadu, ni vodu uz kafu itd..

Datum posete: mart 2018.
1  Hvala korisniku Stanka P
Komentar je napisan: 29. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Izuzetno prijatno,svetlo i prostrano mesto.Hrana izvrsna,posluga diskretna i profesionalna.Izbor vina vrhunski.Kelner Milos svoj posao radi odlicno.Sve pohvale restoranu i osoblju.
Jovan.

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku JovanV60

Putnici koji su gledali informacije o mestu Panta Rei gledali su i

Panta Rei – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!