“Najbolji bar”
Komentar o hotelu Riddle Bar

Riddle Bar
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Odusevljen sam lokalom i prijatnom anosferom, zaista kvalitetni kokteli i jako strucno i prijatno osoblje.

Hvala korisniku Nikolamajstor
Nemanja L, Vlasnik objekta Riddle Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. decembar 2019.

Dragi NIkolamajstor,

Hvala na komentaru. Drago nam je da si uživao u atmosferi bara i našim kreacijama koktela.
Hvala i za lepe reči o nama.

Riddle tim

Komentar je napisan: 31. oktobar 2019.

Svi smo stvarno bili oduševljeni koktelima i atmosferom iako je bila sreda. Bili smo ponovo i petkom i subotom i bilo je fenomenalno. Svaka preporuka!

Hvala korisniku Filip M
Nemanja L, Owner objekta Riddle Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. novembar 2019.

Dragi Filip M,

Hvala na komentaru. Drago nam je da ti se dopalo piano veče koje je sada već na repertoaru svake srede.
Hvala i za komplimente u vezi koktela pa i vikenda,
Nadamo se da se vidimo uskoro,

Komentar je napisan: 27. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična ekipa i vrhunski kokteli
u samo srcu grada.Ugodna i topla atmosfera u tom malom ušuškanom baru.

Hvala korisniku malaodkuzine
Nemanja L, Owner objekta Riddle Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. oktobar 2019.

Draga malaodkuzine,

Hvala za komentar I lepe reči o nama i našim koktelima
Drago nam je da ti se dopala i atmosfera u Baru.

Komentar je napisan: 7. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Prelep koktel bar, sa sjajnim koktelima. Usluga sjajna, komunikativna. Cene ok. Ali...
Posto volim da idem na razna mesta koristeci tripadvisor, mislio sam da je ovo mesto gde se sluzi hrana, jer tako pise. Jedina zamerka. Docicu opet

2  Hvala korisniku MariaUsa1989
Nemanja L, Owner objekta Riddle Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. oktobar 2019.

Draga MariaUsa1989,

Hvala na komentaru.
Jako nam je žao što nismo upotpunili tvoje iskustvo. Za sada još uvek nemamo hranu u ponudi, ali radimo na organizaciji kuhinje. Određenim danima poklanjamo male zalogaje kao uparivanje s koktelima i drugim pićima i krivo nam je što nisi bio baš tada. Biće nam čast da te obavestimo kada se isto i desi.

Riddle tim

Komentar je napisan: 23. septembar 2019.

Pravo osvezenje u moru kopipejst lokala, sa izrazenim identitetom, i ekipom koja odlicno zna sta radi i kako se radi.
Kreativnost se u ovom lokalu ne moze ukrotiti.
Sve preporuke i jos zagonetki u skorije vreme.

Hvala korisniku Zmajcek80
Riddlebar, Owner objekta Riddle Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. septembar 2019.

Draga Zmajcek80,

Hvala na lepim rečima. Jako nam je drago da ti se dopada naš identitet.
Hvala i za preporuke i nadamo se da se vidimo opet uskoro kod nas u Riddle baru,

Riddle tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Riddle Bar gledali su i

Riddle Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!