“Očekivao sam više”
Komentar o hotelu Red Queen Belgrade

Red Queen Belgrade
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Mesto nije opravdalo skupe cene.
Prvi problem je što nemaju svi stolovi menije (izgleda da konobari odlučuju gde će ih staviti a gde neće).
Sokove koje smo porucili čekali smo relativno dugo. Kada smo ih dobili nisu bili ništa specijalno, čak nisu bili ni hladni. Ceđeno voće ima previše vode u sebi.
Još jedan problem je što napolju uopšte ne postoje svetla.
Muzika je bila uživo, ali ništa specijalno (Pevačica je bila ok, ali je problem to što je svaka druga pesma drugi žanr).
Konobari su dosta spori i imaju problema da vide kad ih neko zove, zbog nedostatka svetla.
Toalet je čist, ali mali.
Preporuka je da poprave bar nešto u svojoj ponudi, jer osim pogleda pored reke nemaju ništa čime mogu opravdati skupe cene.

Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 31. avgust 2019.

Sjajno mesto za izlazak sa prijateljima. Odlicni starteri i izvrsni kolaci. Opustajuca atmosfera, sjajan zalazak sunca...

Hvala korisniku Rekson45
Kristina V, Public Relations Manager objekta Red Queen Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. februar 2020.

Poštovani,
drago nam je da je Vaša poseta restoranu Red Queen ostala u tako lepom sećanju. Hvala Vam na Vašoj oceni i iskrenim pohvalama. Mnogi naši gosti se zaljube u pogled iz našeg restorana već pri prvoj poseti, a nama je drago kada taj trenutak zapamte.

Red Queen Belgrade

Komentar je napisan: 27. avgust 2019.

Moje omiljeno mesto na Savskoj promenadi. Svracao sam do sada vise puta, idealno je za predah od setnje i opustanje. Izvrsne limunade i kokteli. Prijatno sam iznenadjen raznovrsnom kuhinjom i brizljivo spremljenim obrocima. Srdacni domacini, umerene cene. Bonus, divan zalazak sunca.

Hvala korisniku vile1202

Red Queen Belgrade

Komentar je napisan: 24. avgust 2019.

Restoran se nalazi na odličnoj, relativno novoj lokaciji u Beogradu. Prilaz objektu je pristupačan bilo da ste u šetnji kejom, bilo da dolazite automobilom. Prostor je svetao, savremenog dizajna i veoma kvalitetnog mobilijara. Naročito se ističe bašta restorana sa prelepim pogledom na šetalište i reku. Osoblje ljubazno i predusretljivo. Za ljubitelje u ponudi zaista bogat izbor vina. Moja preporuka-odlični, krajnje maštovito izabrani i "smućkani" kokteli! Hrana koju sam probao ukusna, fino izbalansirana, sastojci sveži i kvalitetni (preporučio bih jagnjeću plećku). Najzad, ne manje važno, veoma korektne cene obzirom na visok nivo usluge, kvalitet i jedinstvenu lokaciju. Dakle, topla preporuka.

Hvala korisniku pb12772

Poštovani,
drago nam je da je Vaša poseta restoranu Red Queen ostala u tako lepom sećanju. Hvala Vam na Vašoj oceni i iskrenim pohvalama. Sigurni smo i da će Vaši saveti koristiti našim budućim gostima.

Red Queen Belgrade

Komentar je napisan: 22. jun 2019.

Novi restoran, novi deo grada, Beograd na vodi.

Prelep ambijent, pogled na reku. Veliki izbor vina, koktela, homemade limunada, alkoholnih pica itd.

Sto se tice hrane, hrana je fantasticna. Specificna. Dosta startera, par glavnih jela, salata i veliki izbor delikatesa, francuskih, italijanskih i srpskih sireva.

Mislim da vredi doci i probati sve sto se nalazi na karti pica i jelovniku.

Svaka preporuka!

Hvala korisniku Sarcasticninja
NikolaGegoj, Public Relations Manager objekta Red Queen Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. jun 2019.

Thank you very much for your review.
We look forward to seeing you again!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Red Queen Belgrade gledali su i

Red Queen Belgrade – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!