“Sjajna basta”
Komentar o hotelu Restoran Dva Jelena

Restoran Dva Jelena
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 11. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od najstarijih restorana u Beogradu sa fenomenalnim enterijerom i bastom. Hrana je jako dobra, cene za nijansu skuplje ali svakako vredi da se obidje

Datum posete: mart 2018.
2  Hvala korisniku MilicaM431

Komentar je napisan: 24. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Mjesto koje treba obavezno posjetiti ,hrana i ambijent odlicni,restoran u kojem vam nece sigurno biti dosadno

Datum posete: februar 2018.
1  Hvala korisniku makibiograd
Komentar je napisan: 1. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Ništa posebno ne izdvaja ovaj restoran od ostalih restorana/kafana u Skadarliji. Skadarska ulica, sama po sebi je drugačija...

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Bozule
Komentar je napisan: 27. januar 2018.

Prelijepa atmosfera, savršena usluga. Oduševljen sam hranom. Srneći gulaš je bio odličan čak bolji nego na pojedinim mjestima za koje sam do sada mislio da imaju najbolji srneći gulaš. Osjeti se ona prava atmosfera Skadarlije. Žao mi je što nismo bili predveče, tj. naveče jer bi vjerovatno ambijent bio još bolji. Moj savjet je da obavezno posjetite.

Datum posete: januar 2018.
1  Hvala korisniku MilanS_1971
Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Restoran kao hrana su srednje,mislim kako su nam preporucili,nismo odusevljeni,svugdje u hrani prevladava aleva paprika,bez potrebe,gazda treba da mijenja kuvara ako misli da opstane,osoblje je ljubazno,ali to kod nas nije prioritet..ovaj restoran nazalost mi ne preporucujemo!!??

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku lukicmira8

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Dva Jelena gledali su i

Restoran Dva Jelena – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!