Tripadvisor
Prijemno sanduče

“Bilo je bolje”
Komentar o hotelu Restoran Dva Jelena

Restoran Dva Jelena
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 20. avgust 2019.

Muzika daleko ispod ocekivanog. Poslednji put smo bili bas razočarani atmosferom, zasta je jedino kriv sastav koji je svirao to vece. Bez energije, pravio je ceste pauze a kada je konacno stigao do naseg stola nije znao neke starogradske pesme. I ostali sastavi koji nastupaju su prosečni ili ispod proseka. Za tamburase koji su nastupali godinama u ovom restoranu od osoblja nemoze da se sazna nista, a nije im pronadjena adekvatna zamena.

Hvala korisniku Nikluk1983
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. septembar 2019.

Poštovani,

Žao nam je zbog vašeg lošeg iskustva. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ugostimo opet i da popravimo utisak. U našem restoranu svira mnogo orkestara i živa muzika je svakog dana, verujemo da ćete među njima pronaći onaj orkestar koji Vam najviše odgovara.

Dva Jelena

Komentar je napisan: 10. avgust 2019.

Rezervacija vrlo precizno predata i primljena i na vecer neprijatno iznenadjenje! Jelovnik vrlo cudan. Ne pise nigde kolika je porcija (tezina.....). Narucite pa se neprijatno iznenadite!! Dekoracija jela nikakva!. Ponuda skoro samo vrlo masnih jela i skoro sve sa rostilja!!!!

1  Hvala korisniku patkovaca

Poštovani,

Žao nam je zbog Vašeg lošeg iskustva. Meni u našem restoranu pretežno sačinjava domaća kuhinja, a služi se na tradicionalan način. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ugostimo još jednom i popravimo Vaš utisak.

Dva Jelena

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Najbolji restoran u Beogradu. Vrhunska usluga,osoblje ljubazno,hrana preukusna,ambijent savrsen. Tople preporuke svima koji vole da uzivaju!

Hvala korisniku Zvezdanac111
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. septembar 2019.

Poštovani,

Hvala na lepim rečima i preporuci.

Dva Jelena

Komentar je napisan: 29. jul 2019.

Od trenutka ulaska u restoran pa do samog izlaska, čista 5-ica! Odlična usluga, ukusna hrana, predivan ambijent i muzika koja vraća u neke davne lepe godine i sećanja koja ponovo oživljlavaju... Tople preporuke. Samo tako nastavite!

Hvala korisniku pedja70
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. avgust 2019.

Poštovani,

Veliko hvala na lepim rečima i preporuci. Nadamo se da ćemo Vas ugostiti opet.

Dva Jelena

Komentar je napisan: 27. jul 2019.

Hrana I ambient super
Konobar imenom Marko bez odnosa do nas, hladan I kad ga pitam za desert mi pokaže na vitrinu I kaže #tamo je I pogledaj#
Kad ga molim za racum me pusti cekati a sala ni do pola zauzeta.
Razocaranje
Lp

2  Hvala korisniku Zum12367

Poštovani,

Izvinjavamo se na Vašem lošem iskustvu. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ugostimo opet i popravimo utisak.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Dva Jelena gledali su i

Restoran Dva Jelena – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!