“Svaka preporuka”
Komentar o hotelu Restoran Dva Jelena

Restoran Dva Jelena
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 17. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ostali sami posle 23h u restoranu...muzika je svirala samo za nas do fajronta....hrana I usluga fantasticna

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Ilija93Srb
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. decembar 2019.

Poštovani,

Hvala na lepim rečima i preporuci. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo!

Svako dobro,

Dva Jelena

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Predivan restoran koji odiše istorijom, prelepa atmosfera i ljubazno osoblje. Suprug i ja smo dosli na večeru bez rezervacije, medjutim smestili su nas bez problema. Uzivali smo u tradicionalnim jelima. Cene su pristupačne za ovaj deo grada. Veliko hvala Andjeli za preporuke i pomoć oko odabira vina. Sve pohvale!

Hvala korisniku Milicaprijovic

Svako dobro,

Dva Jelena

Komentar je napisan: 20. novembar 2019.

Nas desetak uglavnom iz Zagreba sjajno smo se proveli uživajući u izvrsnoj hrani i ambijentu. Posebno ističemo Karađorđevu šniclu, lovački odrezak i bijelu vješalicu. Porcije su velike, ukusne i usluga je brza. To svakako treba zahvaliti profesionalnom osoblju koje je uvijek na usluzi i moramo priznati da već dugo nismo naišli na takvu "staru školu" konobara. Vrhunac su bile vinogradarske palačinke. Uz dobru gastronomsku ponudu uživali smo uz muziku . Mislim da se sastav zove Nekad i sad. Izrazito veseli muzičari i s velikim repertuarom. Sve pohvale. Vidimo se opet!

Hvala korisniku sanja1234567
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. novembar 2019.

Poštovana Sanja,

Hvala Vam na lepim rečima. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas opet ugostimo.

S poštovanjem,

Menadžment tim

Komentar je napisan: 10. oktobar 2019.

Odličan restoran za porodična okupljanja i za veće proslave. Nezaobilazno mesto u samom centru Beograda, u čuvenoj Skadarliji. Restoran sa dve letnje terase/bašte i tri zatvorene sale. U restoranu sviraju istovremeno tri orkestra ali to ne pravi galamu, niti jedan drugom smetaju. Hrana je odlična a osoblje ljubazno. Odnos cene i kvaliteta je odličan. Više se dobije nego što košta. Vodili smo goste iz Belgije, i bili su više nego zadovoljni svime. Nisu mogli da veruju da je ovako nešto moguće. Komunikacija sa muzikom , pesme po želji i sve to začinjeno sa dobrom kapljicom i dobrim zalogajem učinili su da se osećaju oduševljeno.

Hvala korisniku LuxNaxiRadio
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. novembar 2019.

Poštovani,

Hvala na lepim rečima, drago nam je da ste i Vi i Vaši gosti uživali. Nadamo se da ćemo imati priliku da vas ugostimo opet.

Svako dobro.

Dva Jelena,
Menadžment tim

Komentar je napisan: 10. septembar 2019.

Hrana je bila, ali je osoblje izuzetno neprijatno i neljubazno i bezobrazno. Možda su bolji prema strancima ali što se tiče domaćih gostiju stvarno su užasni!!

1  Hvala korisniku Freedom383440
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. septembar 2019.

Poštovani,

Žao nam je zbog Vašeg lošeg iskustva, nadamo se da ćemo imati priliku da popravimo utisak. Zadovoljstvo gostiju nam je na prvom mestu i svaka povratna informacija nam znači, hvala.

Menadžment Tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Dva Jelena gledali su i

Restoran Dva Jelena – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!