Tripadvisor
Prijemno sanduče

“Lep ambijent”
Komentar o hotelu Restoran Dva Jelena

Restoran Dva Jelena
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 12. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran se nalazi u boemskom delu dorcola. Ako ste na Dorcolu obavezno posežite ovaj restoran.

Hvala korisniku milutinb2017
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. februar 2020.

Poštovani,

Hvala na preporuci. Bili bismo Vam veoma zahvalni ako biste nam rekli šta možemo da poboljšamo kako bismo dobili bolju ocenu od Vas.

Svako dobro.

Menadžmetn Tim

Komentar je napisan: 4. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana, dobar personal i ambijen.
Musica i band su odlicni.
Preporučam za rucak i večeru uz dobro društvo.

Datum posete: januar 2020.
1  Hvala korisniku 812mariyam
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. januar 2020.

Poštovani,

Hvala na lepim rečima. Nadamo se da ćemo Vas ugostiti opet.

Svako dobro.

Menadžment Tim

Komentar je napisan: 17. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ostali sami posle 23h u restoranu...muzika je svirala samo za nas do fajronta....hrana I usluga fantasticna

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Ilija93Srb
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. decembar 2019.

Poštovani,

Hvala na lepim rečima i preporuci. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo!

Svako dobro,

Dva Jelena

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Predivan restoran koji odiše istorijom, prelepa atmosfera i ljubazno osoblje. Suprug i ja smo dosli na večeru bez rezervacije, medjutim smestili su nas bez problema. Uzivali smo u tradicionalnim jelima. Cene su pristupačne za ovaj deo grada. Veliko hvala Andjeli za preporuke i pomoć oko odabira vina. Sve pohvale!

Hvala korisniku Milicaprijovic

Svako dobro,

Dva Jelena

Komentar je napisan: 20. novembar 2019.

Nas desetak uglavnom iz Zagreba sjajno smo se proveli uživajući u izvrsnoj hrani i ambijentu. Posebno ističemo Karađorđevu šniclu, lovački odrezak i bijelu vješalicu. Porcije su velike, ukusne i usluga je brza. To svakako treba zahvaliti profesionalnom osoblju koje je uvijek na usluzi i moramo priznati da već dugo nismo naišli na takvu "staru školu" konobara. Vrhunac su bile vinogradarske palačinke. Uz dobru gastronomsku ponudu uživali smo uz muziku . Mislim da se sastav zove Nekad i sad. Izrazito veseli muzičari i s velikim repertuarom. Sve pohvale. Vidimo se opet!

Hvala korisniku sanja1234567
Dva_Jelena, Menadžer objekta Restoran Dva Jelena, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. novembar 2019.

Poštovana Sanja,

Hvala Vam na lepim rečima. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas opet ugostimo.

S poštovanjem,

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Dva Jelena gledali su i

Restoran Dva Jelena – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!