“Savrsen pab”
Komentar o hotelu Gradska Pivnica Terazije

Gradska Pivnica Terazije
Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovaj pab ima sve, savrsen ambijent, preukusnu hranu, veliki izbor piva, sve sto je potrebno. Vidjeli smo da u sklopu lokala ima i podijum za grupu koja je kasnije svirala, mi nismo ispratili dešavanja do kraja veceri ali pretpostavljamo da je provod zagarantovan!

Hvala korisniku temirab

Komentar je napisan: 30. septembar 2019.

Nedopustivo je da u pivnici konobar na pitanje "koje je ovo pitanje" odgovori sa "Pa to ti je craft pivo" pa na moje podpitanje "pa koje, kakvo" odgovori sa "kako to mislis koje".
Takodje je nedopustivo da promena bureta traje oko 10min i da se toliko ceka na pivo u praznom lokalu.

Hvala korisniku Andrija A
Komentar je napisan: 20. septembar 2019.

Lokal u samom centru prestonice gde mozete popiti brdo dobrih piva i upariti ih sa kvalitetnim burgerom, kobajom, rebrima i ostalim specijalitetima.

1  Hvala korisniku AleksandarM214
Komentar je napisan: 20. septembar 2019.

Prijatan ambijent, odlicna kafa,veliki izbor piva, opustajuća muzika i profesionalno osoblje! Za svaku preporuku...

Hvala korisniku RadovanCurcic
Komentar je napisan: 20. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent, veoma ukusna hrana, ljubaznost osoblja na visokom nivou, odlicna piva, postoji dosta vrsta alkohola, za sve ukuse, muzika takodje odlicna!

1  Hvala korisniku Ivanna992

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gradska Pivnica Terazije gledali su i

Gradska Pivnica Terazije – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!