“Vrlo dobro”
Komentar o hotelu Allo Allo

Allo Allo
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 13. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran u kojem služe obilne i veoma ukusne porcije hrane.Mesto je pogodno za prijatan izlazak sa prijateljima,ali ujedno i za ručak sa poslovnim partnerima.Ovo lepo mesto toplo preporučujem,svratite i uživajte.

Hvala korisniku Marko S

Komentar je napisan: 18. januar 2017.

Mesto sa odlicnom kafom i hranom. Ususkano kao pravi komsijski restoran-kafic. Iako je terasa na ulici, nije tako bucno kako bi se ocekivalo. Osoblje je ljubazno, a ambijent je prepun uspomena, detalja i zanimljivih fotografija iz istoimene serije "Alo-alo". Mesto je lepo je i za izaci sam, popiti kafu i prelistati novine, a i sa drustvom, mada su drvene stolice unutra i stolovi malo zbijeni, sto je ipak pretpostavljam deo ambijenta i arhitektonskog resenja.

Hvala korisniku boskovicka
Komentar je napisan: 5. oktobar 2016.

prijatan i drugaciji ambijent,kao kod kuce.,,
Dobra lokacija, lep bicikl, ogledalce, slike, cajnici,..jako ljubazno osoblje, sve u svemu....za svaku preporuku :)

Hvala korisniku Ivan B
Komentar je napisan: 16. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 8. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Allo Allo gledali su i

Allo Allo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!