“Ručak”
Komentar o hotelu Tri Sesira

Tri Sesira
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 9. novembar 2019.

Bili smo na ručku, hrana je odlična, naručili smo roštilj (miješano meso) usluga neprofesionalna i neljubazna.

Hvala korisniku Mili1805

Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Pohvala za restoran i personal na najvecem nivou sve za 10 restoran za sve ukuse bio sam jednom sa zenom i prijateljima zivimo i radimo u Njemackoj dolazimo sigurno ponovo

Hvala korisniku Slobodancvijanovic
Komentar je napisan: 2. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran kao i samu Skadarliju treba da poseti svaki gost Beograda.
Ambijent i atmosfera će Vas vratiti u neko prošlo vreme.Usluga i hrana su na odličnom nivou.Naravno uz to dadati i starogradsku muziku i odličan provod je zagarantovan.
Puna preporuka.

Hvala korisniku sladjan
Komentar je napisan: 21. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent, muzika, osoblje, hrana, ne znam sto je bilo bolje. Jeli smo platu za dvoje , sopsku salatu, kajmak, sve je bilo jako fino, meso je mekano, socno, kvalitetno. Osoblje je jako ljubazno. Sve preporuke svima, ako zelite odicno pojesti i lijepo se osjecati posjetite 3 sesira, ali nemojte zaboraviti, morate rezervirati stol jer je kod njih tolika guzva da drugacije nemoze, a i to vam sve govori kad se trazi mjesto vise da je odlicno.

Hvala korisniku IvanaJ2703
Komentar je napisan: 12. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je odlicna kafana na sjajnom mestu. Hrana je izvanredna. Onima koji ne mogu da se odluce preporucujem sjajne leskovacke ustipke. Zaobidjite biftek i te neke specijalitete koji su popularni van granica Srbije.
Najiskrenija moja preporuka je da ovde dodjete na rucak. Ne zbog vecernje guzve, ili teske hrane, vec da zaobidjete muziku. Muzika je razlog zvezdice manje. To je katastrofa, rastimovan orkestar, pevac u falšu zna svaku petu pesmu i to refren, a ontalo peva na la-la-la.
Sjajno mesto za divan porodicni rucak.

Hvala korisniku kukurabe

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tri Sesira gledali su i

Tri Sesira – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!