“Utisak”
Komentar o hotelu Tri Sesira

Tri Sesira
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije

Osoblje je uslužno, sem starijeg gospodina koji radi na ulazu, nepristojan i neljubazan. Muzika je prijatna i fina.

Hvala korisniku 947nevenak

Komentar je napisan: 22. jun 2020.

Jednostavno tradicionalno i usluga i ambijent i jelo, znam da nece se ovo dopasti domacinima ali uzivao sam u restoranu jer nema guzve i turista zaista hlad i miris lipe neponovljivo, profesionalni konobari (vidim uvode i mladje u posao , pametno), dobro i osmisljeno predjelo i dobar rucak u principu nemate mnogo sta da pogresite u narucivanju, sve preporuke.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku ivanboskovic
Komentar je napisan: 14. jun 2020.

Bili smo suprug i ja danas, prelepo vreme, bašta puna gostiju, živa muzika..... atmosfera vrlo lepa a hrana zaista vrhunska. Činjenica je da konobari nisu bas najažurniji (jedan uzima porudzbinu, drugi donosi, treći odnosi, cetvrti naplaćuje... pa to sve deluje pomalo raštimovano), ali je hrana bila baaas dobra, a i bilo je puno gostiju pa smo na to malo zažmurili

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Dr-Ana-Rtg
Komentar je napisan: 18. maj 2020.

Moja zaova je slavila odlazak u penziju.Divna hrana,ambijent i muzika.Osecali smo se ronanticno u Skadarliji i 3 sesira.

Hvala korisniku Romanticnaputnica197
Komentar je napisan: 14. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi u staroj i tradicionalnoj ulici Skadarliji,restoran je boemskog duha i čari.sve najbolje se moze doziveti...

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku RajkoB21

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tri Sesira gledali su i

Tri Sesira – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!