“Lep enterijer, brza usluga.”
Komentar o hotelu Ottimo

Ottimo
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: večera, ručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: večera, ručak, rezervacije
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Hrana je brzo stigla, a porcija je bila malo veća nego što sam očekivala. Jedino što fali je možda malo više začina. Enterijer je prijatan, i sam restoran je čist, ali mislim da je pored toga cena veća od kvaliteta hrane.

Hvala korisniku StrangerInTheWoods18

Komentar je napisan: 10. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Pasta je tako jednostavna a opet u ovom restoranu za mene je pripremaju savrsno vise puta sam bio i razlicita jela sam konzumirao sa svime sam bio zadovolhan. Pohvale za osoblje i samo nastavite sa tim tempom.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Vik V
Komentar je napisan: 20. jun 2018.

Ovaj italijanski restoran ima fantastičnu hranu, svaki put uživam i šta god da naručim uvek je vrlo ukusno. Atmosfera je vrlo prijatna, otmena, osoblje ljubazno, ali ponekad malo kasne, kad ima gužve ne mogu da postignu, ipak teško mogu da im zamerim jer sve ostalo perfektno. Što je još bolje neka jela su na popustu i cena je zaista super. Svaka preporuka, divno iskustvo!

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku ninajovanovic2202
Komentar je napisan: 24. februar 2018.

jedno od najsladjih mesta u centru, sper tratoria koja ima veoma dobar izbor italijanske kuhinje. od slatkisa im je tiramisu savrsen.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku HarisDajc
Komentar je napisan: 16. decembar 2016.

Restoran prelepe atmosfere ali loše usluge. Kada uđete oduševite se izgledom restorana. Sa druge strane konobari su spori i ne preterano ljubazni, a ako ih ne podsetite neće vam doneti sve što ste naručili. Jelo je bilo ispodprosečno, šnicla prepečena, sve u svemu prvi utisak je sjajan a konačni više nego loš.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku slavica m

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ottimo gledali su i

Ottimo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!