“DIVOTICA”
Komentar o hotelu Mala Fabrika Ukusa

Mala Fabrika Ukusa
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 31. maj 2018.

Predivan ambijent, basta kao iz snova. Preljubazno osoblje.Bezglutenske djakonije fantasticne. Preporucujem parfe od lesnika u sosu od sumskog voca.

Hvala korisniku TatjanaVioleta

Komentar je napisan: 20. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Kvalitet hrane i usluge je vrlo dobar. No ne mogu da kažem da nema mesta sa boljom hranom, koja se može dobiti za isti novac.
Nemojte me shvatiti pogrešno, restoran spada u grupu nešto skupljih, te bi za taj novac ipak očekivao nešto bolje ukuse.

Hvala korisniku Nick0J0
Komentar je napisan: 12. maj 2018. sa mobilne aplikacije

« Ljudi pa vi Sté genije «

Cista 5 n’a svakom nivou !
Docicemo ponovo
Do tada sanjacemo vas !!!!
Hvala na svemu

Hvala korisniku Dali V
Komentar je napisan: 22. april 2018. sa mobilne aplikacije

Vrhunski dozivljaj klope prefinjenog ukusa sa maksimalno ljubaznom uslugom. Za toplu preporuku sarmice od zelja.

Hvala korisniku Vanja C
Komentar je napisan: 27. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Jako lijepo i korisno iskustvo. Hrana i ambijent za 10. Mi smo bili u zimskom periodu a vrijedi otici u toku ljeta kad basta radi. Mali komentar na mali izbor menija

Hvala korisniku Ljiljana M
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Mala Fabrika Ukusa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 28. mart 2018.

Draga Ljiljana, hvala Vam na odličnoj oceni i komentarima. Mnogo nam je drago da ste zadovoljni našom uslugom i kuhinjom, i nadamo se da ćete nas posetiti opet uskoro!
Lep pozdrav,
MFU

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mala Fabrika Ukusa gledali su i

Mala Fabrika Ukusa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!