“Odlična hrana”

Mala Fabrika Ukusa
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Čest update menija, sto je za pohvalu. Sveža i ukusna hrana
Problem - parking, za nas ukus malo skučen prostor u restoranu.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku YoNenad
Edvina I, Manager objekta Mala Fabrika Ukusa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Dear YoNenad,

It was a pleasure having you at Mala Fabrika Ukusa. We’re so glad to hear you enjoyed our new selections on our menu, any time you visit us you can expect great serviced paired with top-notch food in our small but cozy restaurant. Be sure to visit us while our spacious patio is open- I’m certain you’ll love it!

Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Sestra i ja svratile na doručak :) Jako lepa bašta! Profesionalna usluga, sveža i ukusna hrana! Preporučujem mala fabrika ukusa doručak! :)

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku martaasanin
Edvina I, Manager objekta Mala Fabrika Ukusa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Dear Martaasanin,

Thank you for beginning your day at Mala Fabrika Ukusa! We’re glad to hear our breakfast, patio and service truly impressed. Any time you visit Mala Fabrika Ukusa you can expect amazing food paired with top-notch food so we look forward to many more visits soon!

Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Hrana i ambijent odlični.Usluga dobra, ne naročito brza.Problem je parkiranje.Cene su manje nego u lokalima tog nivoa.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku BogdanS1338
Edvina I, Manager objekta Mala Fabrika Ukusa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Dear BogdanS1338,

Thank you for taking a moment to let us know about your recent visit to Mala Fabrika Ukusa.
It’s great to know you truly enjoyed your food selection and ambiance. We look forward to many more visits during the summer season in our wonderful and spacious patio! You can always expect a warm welcome here.

Komentar je napisan: 1. april 2019. sa mobilne aplikacije

Simpatično mesto. Malo je frka za parking. Hrana je ukusna. Usluga je dobra. Cene su malo vise. Preporučujem radnim ranom

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku kosrodoskrf
Edvina I, Manager objekta Mala Fabrika Ukusa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. april 2019.

Dead kosrodoskrf,

It was our pleasure having you at Mala Fabrika Ukusa. We’re delighted to hear our food, service and restaurant as a whole hit the spot! We thank you for your support and look forward to many more wonderful meals together.

Komentar je napisan: 31. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Pre nego sto sam prvi put posetila vas restoran imala sam visoko misljenje i sve preporuke prijatelja i poznanika, medjutim kada sam posetila restoran razocarala sam se.

Mesto kao mesto i lokacija je sasvim okej, prelepa basta, ambijent unutra isto lep.Pravo mesto za roditelje sa decom.
Konobar jakooo neljubazan, otima jelovnike iz ruku, namrgodjen...katastrofa.Svi mi imamo nekada los dan, ali svoje probleme ostavljamo kod kuce kada odemo na posao.
Zamerke na dekoraciju hrane, iskreno me je bilo sramota kada sam porucila lava kolac(sufle) i dobila ovo.
Da je bilo nekog preliva ili kugla sladoleda da razbije vrelinu i slatkocu kolaca, kolac bi bio pun pogodak, a ovako je promasaj.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku stasii_r

Dead stasii_r,

While it's great to know our restaurant and location left you impressed, I'm truly sorry the service wasn't up to our usual standards. What you described certainly isn't the experience we aim to provide our guests. Service is very important to us here and we hope to make that apparent during your next visit. As for the dessert, you’re right to expect delicious and top-notch food delievered to your table, so I'll be looking into where we went wrong. We'd love another opportunity to show you the five-star experience you deserve in the future. If you are willing and able, we would welcome you reach out to the restaurant directly and ask for me.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mala Fabrika Ukusa gledali su i

Mala Fabrika Ukusa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!