“Preporučujem”
Komentar o hotelu Buddha-Bar

Buddha-Bar
Opis: Buddha-Bar koncept već više od 15 godina nastavlja da raste i širi pozitivnu energiju širom sveta u preko 20 zemalja. Buddha-Bar neguje svoj koncept, pružajući mnogo više od poziva na putovanje u daleke krajeve, kroz svoju egzotičnu kuhinju iz celog sveta, nudeći potpuno originalan doživljaj. Prvi Buddha-Bar restoran na Balkanu našao je savršeno mesto u novom ekskluzivnom centru srpske prestonice – na promenadi Beograda na vodi. Gosti će uživati ne samo u egzotičnom Buddha-Bar iskustvu, već će u njemu osetiti i jedinstven dodir Beograda. Dobro došli! Istorija Prvi Buddha-Bar restoran otvorio je svoja vrata u Parizu 1996. godine, sa vizijom da pomeša vrednosti koje povezuju istočne i zapadne civilizacije. Inovativan meni zasnovan na azijskoj kuhinji, atmosfera šik noćnog kluba i upečatljiv muzički ugođaj učinili su da Buddha-Bar ubrzo postane omiljeno mesto za sve one koji žele da budu viđeni. Od tada, Buddha-Bar brend se proširio svetom na prestižnim lokacijama.
Komentar je napisan: 16. januar 2021. sa mobilne aplikacije

.Lokacija,usluga,ponuda hrane i pića na najvišem nivou.Odlicno mesto za porodično drużenje i dnevni izlazak

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku MiroslavR160
Buddha-BarBeograd, Public Relations Manager objekta Buddha-Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. januar 2021.

Dragi MiroslavR160,

Raduje nas što ste veoma zadovoljni pruženom uslugom, kvalitetom hrane i pića. U srcu Buddha-Bar koncepta je upravo "sharing" doživljaj, pa nam je posebno drago da ste prepoznali i uživali sa Vašim najmilijim u našem ambijentu.

Pozivamo Vas da osetite atmosferu i tokom popodnevnih i večernjih časova, sigurni smo da ćete imati podjednako pozitivne utiske.

Očekujemo Vas,

Buddha-Bar Beograd

Komentar je napisan: 25. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jako neprijatno osoblje na samom ulazu. Neprofesionalni i neljubazni. Sami odlucuju koga ce da pustaju. Pise da nisu pet friendly, a pored nas za stolom je sedelo dve grupe ljudi sa dvoje pasa koji su pritom lajali sve vreme. I niko ih nije ni opominjao cak Sta vise su obletali oko njih. Al zato Kada su moji prijatelji dosli sa malim psom su rekli da je zabranjeno i da nikad nisu ni bili dozvoljeni.
Sramota za ovakav lokal da budu toliko neozbiljni !

Datum posete: septembar 2020.
2  Hvala korisniku 222ikab
Buddha-BarBeograd, Menadžer za odnose sa gostima objekta Buddha-Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. septembar 2020.

Poštovana Ivana,

Izuzetno nam je žao što ste imali neprijatno iskustvo i istovremeno smo Vam zahvalni jer ste izdvojili vreme da nam pišete o svom utisku. Veoma cenimo svaki komentar naših gostiju, jer nam to pomaže da napredujemo svakog dana.

Naš restoran unutra nije pet-friendly, dok u bašti možete sedeti sa svojim ljubimcima. Menadžment je svakako obavešten o ovoj situaciji kako bi mogao da ispita celu situaciju. Nadamo se da ćemo imati priliku ponovo da Vas ugostimo.

Buddha-Bar Beograd.

Komentar je napisan: 10. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

10/10
Odlična ualuga
Enterijer predivan,dosta karaktera.
Pogled oduševljava,zalasci su ovde najlepši

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Simona555555
Buddha-BarBeograd, Menadžer za odnose sa gostima objekta Buddha-Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. septembar 2020.

Draga Simona,

Hvala Vam na odličnoj oceni i recenziji. Buddha-bar restorani širom sveta prepoznatljivi su po jedinstvenom
enterijeru i ambijentu, a veliki doprinos atmosferi daju i naši zadovoljni gosti.
Pogled na zalaske sunca je zaista fantastičan iz našeg restorana. a mi svim našim gostima preporučujemo da nas posete u to vreme, kako bi osetili sve čari našeg ambijenta, usluge i lokacije.

Buddha-Bar Beograd.

Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Ovakva mesta u Beogradu na zalost mogu da posecuju uglavnom prevaranti i kriminalci. Smucio mi se zivot od svih tih njuski tamo sa svojim poslovnim pratanjama, sve izgleda vrlo degutantno i dekadentno.

2  Hvala korisniku _J9959KN
Komentar je napisan: 13. mart 2020.

Odlican ambijent. Osoblje preko prijatno. Što se hrane tice izuzetna pa cak i jedinstvena za ovaj deo Evrope sve u svemu azijski začin na francuski način.

Hvala korisniku Djokobezoko
Buddha-BarBeograd, Menadžer za odnose sa gostima objekta Buddha-Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. mart 2020.

Hvala Vam na lepim rečima, bilo nam je zadovoljstvo da Vas ugostimo. Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti!

Srdačan pozdrav, Buddha-Bar Beograd.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Buddha-Bar gledali su i

Buddha-Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!