Varijanta Massage Center
Masaza iz snova

U ovaj salon sam dosla po preporuci drugarice, i nisam se pokajala. Probala sam njihov detox... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
Maki410
Excellent

Drgn78

Sve pohvale,prvenstveno za osoblje,koje zraci pozitvnom energijom i znanjem.Takodje,prostor je jako prijatan.Veliki izbor masazi i ulja,varijanta mix je masaza koju bih svakome preporucila.Sve preporuke!

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku Drgn78
varijanta-massage, Owner objekta Varijanta Massage Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Poštovana,
Hvala Vam za sve Vaše preporuke,to nam uvek mnogo znači! Svaki dan se trudimo da opravdamo Vaše poverenje i budemo bolji. Izabrali ste jednu od naših najboljih masaža, ali nemojte se zadržati na tome,kod nas ste uvek dobro došli,tu smo za svaki savet i preporuku.

Sve najbolje,
Vaša Varijanta Massage center

Predivno iskustvo ako zelite da iznenadite voljenu osobu! Sve preporuke,terapeuti su divni i spremni da vam pomognu za sve sto treba! Varijanta mix masaza za parove je najbolja koju smo probali do sad! :)

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku Fairytale_3

Poštovanje,
Drago nam je da ste zadovoljni našim masažama i hvala Vam na ukazanom poverenju! Naši terapeuti su uvek prijateljski raspoloženi i spremni da Vaš dan upotpune i dovedu ga do opuštenosti i savršenstva. Masaža za parove je svakako jedan od boljih izbora,a sledeći put možete kupiti i naš poklon vaučer i iznenaditi prijatelja ili člana porodice.

Vaša Varijanta Massage center

Komentar je napisan: 8. mart 2020.

U Varijantu sam otišla po preporuci drugarice i nisam se pokajala. Profesionalni su, sve je čisto, masaža je odlična. Možda su malo jači sa cenama, ali meni je vredelo svake pare. :)

Hvala korisniku Irina_Bojovic
132milev, Owner objekta Varijanta Massage Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2020.

Draga Irina,

Drago nam je ako smo opravdali preporuku. Nadamo se da ćete na doći opet. Uskoro ćemo imati lepe popuste na neke vrste masaža, pratite naš sajt, kao i instagram i fb stranicu.

Srdačan pozdrav,
Vaša Varijanta Massage center

Komentar je napisan: 5. mart 2020.

Izuzetno profesionalno osoblje, prijatan ambijent i odlična usluga.
Za svaku preporuku.
Srdačan pozdrav :)

Hvala korisniku Orhideja999

Poštovana,

Veliko hvala za Vaš komentar i preporuku. Naše osoblje je pažljivo odabrano i svakodnevno se trudi u svome poslu. Izuzetno nam je bitno da naši klijenti to osete.

Vaša Varijanta Massage Center

Komentar je napisan: 1. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Obisla sam nekoliko salona po gradu, najbolja ponuda i usluga mi je bila u Varijanti. Prostor cist i uredjen, osoblje prijatno, cena korektna, usluga odlicna.... Sve preporuke necete se pokajati

Hvala korisniku natashar1879
varijanta-massage, Manager objekta Varijanta Massage Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. mart 2020.

Postovana,

Zadovoljstvo nam je bilo da ugostimo klijenta kao što ste Vi. Nadamo se da ćete nas posetiti ponovo i da ćete opet biti zadovoljni našom uslugom. Hvala na preporukama, potrudićemo se da ih opravdamo uvek.

Varijanta Massage center