“Odlicna hrana”
Komentar o hotelu Fish&Bar

Fish&Bar
Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Vrlo prijatan ambijent i još bolja hrana su samo neke od pozitivnih stvari koje krase ovo mesto. Pored samog ribljeg izbora pozitivno me iznenadilo i izbor mesnih jela da bi svako jeo sta mu prija. Sve preporuke za ovo mesto!

2  Hvala korisniku endza9

Komentar je napisan: 1. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Otkako sam otkrila fish @bar vise ne spremam ribu kod kuce.Kako cela porodica voli ribu ovaj restoran je idealan za nas.Bilo da smo rucali u samom restoranu ,bilo da smo poneli i ručali kod svoje kuće.Svako poruči ono što voli.Osoblje je ljubazno, a hrana ukusna i raznovrsna. Preporučujemo punjene lignje i pohovani bakalar.Vrhunski ukus.

2  Hvala korisniku MajaE86
Seaside05367368723, NewOne objekta Fish&Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. decembar 2019.

Hvala vam na preporuci. Vidimo se! <3

Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Osoblje zaista ljubazno i spremno da izadje u susret sto se tice modifikacije hrane, riba je bila izvrsna, cista 10ka. Samo tako nastavite!

2  Hvala korisniku EnDuCoRa
Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Losos sam jeo i baš je bio ukusan! Sigurno ću ponovo doci. Prijatna atmosfera i dobra lokacija. Sve pohvale

2  Hvala korisniku AleksandarT123
Komentar je napisan: 15. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ne zelite da se bavite pripremom obroka posle posla, onda je Fish&Bar pravo mesto za vas. Mozete pozeleti grilovanu, paniranu i pohovanu ribu, raznovrsne salate...Sve je na jednom mestu.Moj izbor je bio panirani bakalar i krompir salata, a preporucujem i drugima.

1  Hvala korisniku Misaskitara

Putnici koji su gledali informacije o mestu Fish&Bar gledali su i

Fish&Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!