“Vrlo ukusna hrana”
Komentar o hotelu Fish&Bar

Fish&Bar
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Kao neko ko ne jede ribu vrlo cesto , odusevio sam se ukusom ribe, u ovom slucaju pohovanog bakalara sto sam jeo u ovom restoranu. Nisam cesto imao priliku da jedem ribu jer zahteva da se sprema uglavnom kod kuce ali samim otvaranjem ovog restorana blizu moje kuce poceo sam sve cesce da jedem. Uz veliki izbor priloga uz pohovanog bakalara sto sam jeo i prijatnog osoblja moje posete ovom restoranu ce postati vrlo ceste! Sve pohvale...

1  Hvala korisniku Aleksas98

Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Vrlo prijatan ambijent i još bolja hrana su samo neke od pozitivnih stvari koje krase ovo mesto. Pored samog ribljeg izbora pozitivno me iznenadilo i izbor mesnih jela da bi svako jeo sta mu prija. Sve preporuke za ovo mesto!

2  Hvala korisniku endza9
Komentar je napisan: 1. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Otkako sam otkrila fish @bar vise ne spremam ribu kod kuce.Kako cela porodica voli ribu ovaj restoran je idealan za nas.Bilo da smo rucali u samom restoranu ,bilo da smo poneli i ručali kod svoje kuće.Svako poruči ono što voli.Osoblje je ljubazno, a hrana ukusna i raznovrsna. Preporučujemo punjene lignje i pohovani bakalar.Vrhunski ukus.

2  Hvala korisniku MajaE86
Seaside05367368723, NewOne objekta Fish&Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. decembar 2019.

Hvala vam na preporuci. Vidimo se! <3

Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Osoblje zaista ljubazno i spremno da izadje u susret sto se tice modifikacije hrane, riba je bila izvrsna, cista 10ka. Samo tako nastavite!

2  Hvala korisniku EnDuCoRa
Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Losos sam jeo i baš je bio ukusan! Sigurno ću ponovo doci. Prijatna atmosfera i dobra lokacija. Sve pohvale

2  Hvala korisniku AleksandarT123

Putnici koji su gledali informacije o mestu Fish&Bar gledali su i

Fish&Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!