Preporuka za sve, posebno za parove

Moj dečko i ja smo bili na turi u oktobru, obišli smo dve vinarije Cilić i Pemet. Bilo je prelepo... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa this attraction

Komentar je napisan: 16. decembar 2019.
Olivera540
Lep dan i još lepše druženje

Dan je bio divan, a druženje još lepše. Što se organizacije tiče sve je bilo na nivou. Sigurno se... pročitajte više

Dunja992

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Hrana preukusna, pice vrhunsko, atmosfera za pamcenje. Jedva cekamo da ponovimo. Sve pohvale i preporuka od srca!!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku Nensy6
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa this attraction
jelenabg7, Manager objekta All-inclusive VIP Wine Tours, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. decembar 2019.

Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa this attraction
jelenabg7, Manager objekta All-inclusive VIP Wine Tours, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. decembar 2019.

Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.