“Mesto za uzivanje”

Coffee Dream
Rangiran na 12. mestu od 75 kafa i čaj u Beogradu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 17. novembar 2020.

Kafic je sjajan. Atmosfera je predivna i usluga je na nivou. Uzivanje kakvo se samo moze pozelelti. Sve je super.

Hvala korisniku Mis_lepota

Komentar je napisan: 15. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Bio sam i probao više vrsta kafe,kao i kupove, sladolede i druge napitke. Opšti utisak je prosečno. Usluga bi trebalo biti brža. Sve u svemu ima i boljih mesta za te pare i jeftinije...

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Vitez333
Komentar je napisan: 12. mart 2020.

Dlaka u kolacu coko tart. Dva puta nadjena na dve razlicite lokacije. Vodite racuna gde idete na dezert.

Datum posete: mart 2020.
1  Hvala korisniku SiljaMika22
Komentar je napisan: 3. mart 2020.

Coffeedream je moje omiljeno mesto i pred odlazak u Resavsku 32, sam drugarici rekla da idemo da se častimo nečim kvalitetnim.Međutim, ni K.od kvaliteta. Limunana je bila puna nane (pola uvelo), kao da treba da pasem, a, ne da pijem, a limuna koliko da naslutim da je limunada.Reklamirala sam i smanjili su nanu i dodali limun. Tek sad je to ličilo na nešto.Račun, naravno naplatili su dodatak. Kada sam tražila objašnjenje, konobar od kojeg nije moglo da se dođe do reči je rekao da sam ja na ceo limun, tražila dodatak. Ne znam da li je bio svestan šta priča, ko još toliko limuna može da svari.Uglavnom, ko tu zakida, gazda, menadzer ili radnik ne zna svoj posao ne znam. Taj prizor gomile uvele nane, tečnosti koja se nazire i bokala česmovače je trebalo slikati. Sve u svemu 260 + 60 dodatak. Mene ovaj lokal u Resavskoj 32 više neće gledati.

Datum posete: mart 2020.
2  Hvala korisniku pjovana1984
Komentar je napisan: 11. avgust 2019.

Veliki i odlican izbor kafa za poneti, meni najdraža hladna moka sa cimetom, jako brza usluga i sve pohvale

Hvala korisniku Hedonista321

Putnici koji su gledali informacije o mestu Coffee Dream gledali su i

Coffee Dream – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!