“Pekara Toma u Super Veru, istrajava na kvalitetu”
Komentar o hotelu Pekara Toma

Pekara Toma
Rangiran na 2. mestu od 19 pekare u Beogradu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 10. jun 2016.

Redovni sam posetilac Super Vera u Novom Beogadu, jer stanujem u blizini. Jedan od važnih razloga zbog čega odlazim u Vero je pekara Toma i njeni izvanredni hlebovi. Posebno me privlači okrugli hleb od 300 grama, koji svojim mirisom i ukusom pričinjava izuzetno zadovoljstvo.Zaključio sam da već dugo vremena kvalitet ovog hleba, a verujem i ostalih proizvoda ove pekare zadržava kvalitet koji sam ranije zapazio.Nadam se da će kvalitet i dalje biti ovako dobar.

Hvala korisniku Milorad Mića J

Komentar je napisan: 16. jul 2015.

Tradicionalna najbolja pekara u gradu. Pecivo na vrhunskom nivou. Posetio sam je x puta.. to be continue :)

Hvala korisniku Elpeace011
Komentar je napisan: 23. mart 2015.

Pecivo lepog i privlacnog izgleda a za jelo lepo i ukusno ali samo kad je toplo...kad se ohladi postaje drvenasto i nije bas za preporuku...

1  Hvala korisniku supergogica
Komentar je napisan: 3. oktobar 2017.

Hvala korisniku romac48
Komentar je napisan: 22. jul 2017.

1  Hvala korisniku ZuleyhaTULAY

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pekara Toma gledali su i

Pekara Toma – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!