“pekara sa divnim tortama”
Komentar o hotelu Pekara Toma

Pekara Toma
Rangiran na 2. mestu od 23 pekare u Beogradu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 3. septembar 2018.

Veliki izbor peciva. Uvek sve sveže. Legendarne torte koje mogu rame uz rame sa onim iz najboljih poslastičarnica u gradu. Koriste kvalitetnu, pravu čokoladu.

Hvala korisniku olgatolmacev

Komentar je napisan: 19. februar 2018.

U jako prijatnom i konfornom ambijentu možete pronaći baš ono što ste poželeli. Sve što je u bogatoj ponudi pekare je preukusno. Uživajte!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku ljilja41
Komentar je napisan: 28. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Svaka cast radnicima koji rade i koji uspevaju da se izbore sa masom. Promenili su sistem naplate sada morate cekati na kasi, tu platite dobijete racun, pa onda ponovo cekate da dobijete hranu... neverovatno

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku Wehea
Komentar je napisan: 2. jun 2017.

Uvek sveze pecivo, usluga dobra, ljubazni i nasmejani prodavci, odlicni kolaci kao i torte.
U Kolarcevoj ulici u centru Beograda radn vreme je non stop.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku ivana_bgd81
Komentar je napisan: 10. jun 2016.

Redovni sam posetilac Super Vera u Novom Beogadu, jer stanujem u blizini. Jedan od važnih razloga zbog čega odlazim u Vero je pekara Toma i njeni izvanredni hlebovi. Posebno me privlači okrugli hleb od 300 grama, koji svojim mirisom i ukusom pričinjava izuzetno zadovoljstvo.Zaključio sam da već dugo vremena kvalitet ovog hleba, a verujem i ostalih proizvoda ove pekare zadržava kvalitet koji sam ranije zapazio.Nadam se da će kvalitet i dalje biti ovako dobar.

Datum posete: mart 2016.
Hvala korisniku lastmic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pekara Toma gledali su i

Pekara Toma – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!