Selfie Museum Expose

Miljka_Nesovic
Selfie muzej u Beogradu

Tanja_Grahovac

Komentar je napisan: 5. oktobar 2020.

Sjajna zabava i odlicne fotke smo napravili momak i ja....pozelela sam da ovde proslavim rodjendan :D Ako ste u prilici obavezno posetite jer je ovaj najbolji do sad u kom sam bila, najveci i ima dosta soba za slikanje. Sve pohvale za ideje za postavke. :)))

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Miljka_Nesovic
Komentar je napisan: 5. oktobar 2020.

Super je stvar što možeš da napraviš top slike za Instagram, što ima toliko različitog sadržaja i što je pre svega kul da dođeš sa omiljenom ekipom ljudi i zabavljaš, a ne da ti slikanje predstavlja napor. Ja sam bila konkretno sa braćom iz Niša i odlično smo se proveli. Doći ćemo sigurno još neki put da obnovimo kolekciju slika. <3

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Tanja_Grahovac
Komentar je napisan: 24. februar 2020.

Muzej se sastoji od više od 30 sjajnih soba u kojima možete napraviti mnogo kul fotki! Juče sam kolegama bila i oduševili smo se čitavim konceptom ovog muzeja. Sobe koje su me najviše oduševile su pink zatvor i džungla. Fantastične fotke su zagarantovane!

Hvala korisniku mpekmez1
Komentar je napisan: 24. februar 2020.

Juče sam bila u Expose selfie muzeju sa prijateljima i sjajno se provela. Muzej ima oko 30 najrazličitijih postavki za fotkanje i baš je instagram friendly. Stvari koje su me najviše obradovale su to što je muzej pet friendly i što za razliku od drugih muzeja, ovde obraćaju pažnju na detalje i imaju odela i rekvizite kojima možete da poboljšate svoju sliku.

Hvala korisniku _kacasaurus