“Najgora usluga”

Imate li fotografiju?
Dodajte je.
Petit Jardin Cafe
Rangiran na 1.498. mestu od 1.806 Restorani u Beogradu
Opis: Omiljena beogradska Jazz bašta otvorila je svoju malu baštu – Petit Jardin. Na dnu Pop Lukine ulice iznad Brankovog mosta Beograđani mogu da uživaju u šoljici omiljene kafe, zalogaju mirisnih kroasana, šarmantnom enterijeru i prijatnoj atmosferi.A osim u kafi, u Maloj bašti možete uživati i u ukusnim kolačima, ceđenim sokovima, čaši omiljenog vina, Kabinet pivu...
Komentar je napisan: 11. februar 2021.

Velika je štata sto kafic sa tako lepim enterijerom ima toliko neljubaznu konobaricu. Dosli smo da snimimo intervju bez najave iz razloga sto smo snimali nesto -probno i to telefonima bez kamera, oscetljenja i slicno. Konobarica nam je prvo skoro otela neki sok koji smo zeleli da prikazemo, a kasnije je toliko pojacavala muziku da su ljudi vec poceli da se osvrcu. Naš snimak naravno ne vredi nicemu pa cemo ga sa velikim zadovoljstvom ponoviti na drugom mestu.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku TeaT99
Komentar je napisan: 29. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Petit Jardin Cafe gledali su i

Petit Jardin Cafe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!