“Srbija”
Komentar o hotelu Cevaplija

Cevaplija
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Odlicni cevapi...ali ako ste spremni da cekate...i cekate....i cekate...otprilike 45 min za 10 cevapa....kada nije guzva...kada je guzva verovatno i duze....ali dobri su cevapu

Datum posete: april 2021.
Hvala korisniku dalibor v

Komentar je napisan: 14. septembar 2020.

Lepo i ugodno mesto,simpatican ambijent,mesavina novog i tradicionalnog. Usluga dobra,hrana ukusna,cene pristojne.Nova poseta Cevapliji zagarantovana. Vredi doci i probati.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku JolyExplorer
Komentar je napisan: 11. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican lokal...drugacije se osecas nego u lokalima slicnog tipa...klopa odlicna...parking se uvek nadje...

Hvala korisniku VladaR71
Komentar je napisan: 30. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Slucajno sam se obreo u starom lepom delu grada. Gde je nekad bila stara kafana Tas. Vremena se menjaju tako i kafana,gde je sada nikao Cevaplija. Usluga: Odlicna. Staff nasmejan i vedar. Menadzer pozrtvovan. Ponuda: domaca i jako kvalitetna. Za sebe smatram da se odlicno razumem u kafanu,dajem ocenu 5 zbog podrske i osecaja da ce to biti jedna odlicna kafana. Mnogi ce dati ocenu 5 kao i ja iako se ne razumeju a ja bih dao 4 ali zbog navedene podrske,ocena je 5. Svakome bih preporucio da poseti ovu kafanu i siguran sam da ce i drugi dati slican komentar.

Hvala korisniku gorant410
Komentar je napisan: 27. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cevaplija gledali su i

Cevaplija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!