“Fenomenalno ”
Komentar o hotelu Restoran Tri Lepe

Restoran Tri Lepe
Komentar je napisan: 6. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Otišao sam po preporuci na ručak. Sve od predjela do deserta je bilo fenomenalno. Jelovnik je autorski, a vina možete probati iz svih krajeva sveta. Sjajno, zaista. Uklapali su ukuse i vino, čista desetka. Taman da krenemo, stižu dva prelepa kolača i dve čaše vina, sve to na račun kuće. Svaka čast, vidimo se uskoro!

Hvala korisniku Pioneer611513

Komentar je napisan: 29. novembar 2020.

Po treci put sam u ovom splav restoranu.Odusevljena sam dobrom i kvalitetnom hranom i specijalitetima. Osoblje je ljubazno i usluzno i sve njihove preporuke za hranu i vino bile su vrh uzitka. Ambijent je vrlo prijatan, udobno je i tokom leta na terasi, a i sada u ovim hladnim danima. Ako zelite da priustite sebi dobru klopu i intimnu atmosferu ovo je pravo mesto za vas.

Hvala korisniku Marijasmokva95
Komentar je napisan: 26. novembar 2020.

Savršen restoran, enterijer i kuhinja. Bukvalno, jedno malo carstvo dobrih ukusa! Prezadovoljna sam i hranom i uslugom. Sve pohvale.

Hvala korisniku Skarlet-28
Komentar je napisan: 22. novembar 2020.

Splav restoran Tri Lepe je ponovo otvoren sa novim ambijentom i izvanrednom autorskom kuhinjom. Veliki izbor vina i savrseni deserti.
Pogled na Savu čaroban. Obavezno posetiti.

Hvala korisniku Dream744291
Komentar je napisan: 16. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Nedavno smo moja porodica i ja posetili novo otvoren restoran na Savskom nasipu (pored splava restorana Mala Kolubara)ali nisu ispunili nasa ocekivanja. Restoran izgleda mnogo lepo spolja i unutra,iako se splav dosta ljulja kad naidju talasi. Napred ogradu ka reci splav nema(samo sa strane postoji) vec samo jedan dugacko vezan kanap, koji prvo nije bezbedan za malu decu a onda i za sve ostale. Konobar je bio fin i vrlo usluzan ali kuhinja je jako spora jer se hrana ceka i do sat vremena. Na zalost slike smo izbrisali ali idemo redom: sa ribom nismo bili odusevljeni,cinila se da nije bas sveza,krompir salata je vise bila kao pire i to sa belim lukom umesto sa crnim,pasta je bila bezlicna i treba je izbaciti iz menija,a paradajz salata je bila tako tanko secena i u par komada te se cinilo kao da smo pola paradajza dobili u salati. Krempita i palacinke su bile dobar dezert. Racun nije bio ni mali (do 9,000rsd)u poredjenju sa sporom uslugom tj kuhinjom i ispod proseka hranom. Sve u svemu,kuhinja ce morati dosta da poradi na spremanju jela ako zele da imaju puno gostiju..

Datum posete: jun 2020.
1  Hvala korisniku bgdser

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Tri Lepe gledali su i

Restoran Tri Lepe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!