“Najbolje mesto za uzivanje na reci”
Komentar o hotelu Restoran Tri Lepe

Restoran Tri Lepe
Komentar je napisan: 9. decembar 2020.

Posetila sam restoran nekoliko puta i nijednom se nisam pokajala.. fantastican spoj: prijatan enterijer, ukusna hrana i ljubaznost osoblja-cist hedonizam! Posebna pohvala za izbor vina

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku a2m5

Komentar je napisan: 6. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Otišao sam po preporuci na ručak. Sve od predjela do deserta je bilo fenomenalno. Jelovnik je autorski, a vina možete probati iz svih krajeva sveta. Sjajno, zaista. Uklapali su ukuse i vino, čista desetka. Taman da krenemo, stižu dva prelepa kolača i dve čaše vina, sve to na račun kuće. Svaka čast, vidimo se uskoro!

Hvala korisniku Pioneer611513
Komentar je napisan: 29. novembar 2020.

Po treci put sam u ovom splav restoranu.Odusevljena sam dobrom i kvalitetnom hranom i specijalitetima. Osoblje je ljubazno i usluzno i sve njihove preporuke za hranu i vino bile su vrh uzitka. Ambijent je vrlo prijatan, udobno je i tokom leta na terasi, a i sada u ovim hladnim danima. Ako zelite da priustite sebi dobru klopu i intimnu atmosferu ovo je pravo mesto za vas.

Hvala korisniku Marijasmokva95
Komentar je napisan: 26. novembar 2020.

Savršen restoran, enterijer i kuhinja. Bukvalno, jedno malo carstvo dobrih ukusa! Prezadovoljna sam i hranom i uslugom. Sve pohvale.

Hvala korisniku Skarlet-28
Komentar je napisan: 22. novembar 2020.

Splav restoran Tri Lepe je ponovo otvoren sa novim ambijentom i izvanrednom autorskom kuhinjom. Veliki izbor vina i savrseni deserti.
Pogled na Savu čaroban. Obavezno posetiti.

Hvala korisniku Dream744291

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Tri Lepe gledali su i

Restoran Tri Lepe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!