“Ekstra Giros u Knez Mihailovoj”
Komentar o hotelu Chicken Box

Chicken Box
Opis: Tražite najbolju piletinu u Beogradu? Chicken Bok je restoran sa najboljom piletinom. Chicken Bok, savršeno mesto za okupljanje porodice i prijatelja. Hrana koja će zajedničke trenutke učiniti nezaboravnim. Najbolja pileća krilca, pileći hamburger, belo meso, pomfrit, girosi i još mnogo toga. Dobre odluke počinju od stomaka, pocastite svoj stomak kvalitetnom piletinom.
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Kao ljubitelji Grčke kuhinje, prijatno smo iznenađeni kvalitetom i ukusom Girosa koji smo probali u Chicken Box-u. Takođe smo impresionirani brzinom usluge. Za poručenih 5 Girosa, 2 Chicken Burgera, Nuggets Box i Big Cumbo box, čekali smo svega 5 minuta. Sve pohvale za brzinu, kvalitet usluge i hrane. Preporuka za sve ljubitelje pilećeg mesa i Girosa.

Hvala korisniku PinOutletDoo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Chicken Box gledali su i

Chicken Box – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!