“Bez duše i karaktera”
Komentar o hotelu Buena Vida Mexican Gastrobar

Buena Vida Mexican Gastrobar
Komentar je napisan: 22. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Posetili sa puno ocekivanja i entuzijazma , otisli razocarani. Ambijent je nekako "bez duše" , ali bi se to mogli pripisati COVID merama ..Hrana , a probali smo ceo degustacioni meni je iskreno razocaranje. Iskustvo iz "Tora " nas je dovelo ali tesko da cemo ponovo jer to sto smo jeli naprosto - nema karakter. To mnooogo bolje.

Hvala korisniku zStojanovic

Komentar je napisan: pre 4 dana

Putnici koji su gledali informacije o mestu Buena Vida Mexican Gastrobar gledali su i

Buena Vida Mexican Gastrobar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!