“Prijatno i originalno iskustvo”
Komentar o hotelu Buena Vida Mexican Gastrobar

Buena Vida Mexican Gastrobar

Odlična atmosfera i enterijer. All you can eat opcija za svaku preporuku, raznovrsni ukusi svetskog nivoa. Posebno bih pohvalio osoblje i konobara Jovana i Bobana, koji su učinili da naša poseta bude jako prijatna.

Hvala korisniku Lazar099

Oduševljeni! Obavezno probajte “Doživljaj bez granica”, koncept “all you can it” za 15 eur po osobi. Nas je uslužio dečko po imenu Boban i potpuno opravdao očekivanja i usluge i hrane. Sigurno novo omiljeno mesto u gradu.

1  Hvala korisniku jeca1976
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Odličan ambijent, preukusna hrana i sjajni konobari(Boban)sve pohvale i preporuke, vidimo se ponovo!!

Hvala korisniku anchizza
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Posetili sa puno ocekivanja i entuzijazma , otisli razocarani. Ambijent je nekako "bez duše" , ali bi se to mogli pripisati COVID merama ..Hrana , a probali smo ceo degustacioni meni je iskreno razocaranje. Iskustvo iz "Tora " nas je dovelo ali tesko da cemo ponovo jer to sto smo jeli naprosto - nema karakter. To mnooogo bolje.

Hvala korisniku zStojanovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Buena Vida Mexican Gastrobar gledali su i

Buena Vida Mexican Gastrobar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!