“Ocena”
Komentar o hotelu Buena Vida Mexican Gastrobar

Buena Vida Mexican Gastrobar
Komentar je napisan: 2. januar 2021.

Pozdrav za Novicu, sjajna usluga, odličan kvalitet hrane, jedan od najlepših restorana u Beogradu. Sve preporuke!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku bojana286

Komentar je napisan: 2. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Prelepo jedno iskustvo u Buena Vida retoranu koje nas je vratilo godinu dana unazad kad smo bili u Meksiku. Hrana je autentična Meksička do najmanjih detalja sve je lepo zaokružilo gostoprimstvu osoblja i domaćina Savić Miloša koji nam je objasnio svako jelo. Hvala vam

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku nemanjagajic89
Komentar je napisan: 8. novembar 2020.

Odlična atmosfera i enterijer. All you can eat opcija za svaku preporuku, raznovrsni ukusi svetskog nivoa. Posebno bih pohvalio osoblje i konobara Jovana i Bobana, koji su učinili da naša poseta bude jako prijatna.

Hvala korisniku Lazar099
Komentar je napisan: 2. novembar 2020.

Oduševljeni! Obavezno probajte “Doživljaj bez granica”, koncept “all you can it” za 15 eur po osobi. Nas je uslužio dečko po imenu Boban i potpuno opravdao očekivanja i usluge i hrane. Sigurno novo omiljeno mesto u gradu.

1  Hvala korisniku jeca1976
Komentar je napisan: 24. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan ambijent, preukusna hrana i sjajni konobari(Boban)sve pohvale i preporuke, vidimo se ponovo!!

Hvala korisniku anchizza

Putnici koji su gledali informacije o mestu Buena Vida Mexican Gastrobar gledali su i

Buena Vida Mexican Gastrobar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!