“Odličan restoran”
Komentar o hotelu Buena Vida Mexican Gastrobar

Buena Vida Mexican Gastrobar
Komentar je napisan: 21. januar 2021.

Hrana i usluga odlični!
Konobar Boban je bio super
Detaljan opis sve hrane koju smo probali.
Veoma ljubazan!

Hvala korisniku gorand689

Komentar je napisan: 17. januar 2021.

Restoran “Buena vida” je zaista to - dobar život, ja bih rekao odličan život!
Hrana je toliko dobra da prosto poželim da doručkujem, ručam i večeram 24/7 tokom cele godine samo kod njih.
Sve je na vrhunskom nivou, osoblje je predivno, a posebno menadžer Novica koji je pravi domaćin.

Hvala korisniku DanijelM86
Komentar je napisan: 2. januar 2021.

Pozdrav za Novicu, sjajna usluga, odličan kvalitet hrane, jedan od najlepših restorana u Beogradu. Sve preporuke!

Hvala korisniku bojana286
Komentar je napisan: 2. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Prelepo jedno iskustvo u Buena Vida retoranu koje nas je vratilo godinu dana unazad kad smo bili u Meksiku. Hrana je autentična Meksička do najmanjih detalja sve je lepo zaokružilo gostoprimstvu osoblja i domaćina Savić Miloša koji nam je objasnio svako jelo. Hvala vam

1  Hvala korisniku nemanjagajic89
Komentar je napisan: 8. novembar 2020.

Odlična atmosfera i enterijer. All you can eat opcija za svaku preporuku, raznovrsni ukusi svetskog nivoa. Posebno bih pohvalio osoblje i konobara Jovana i Bobana, koji su učinili da naša poseta bude jako prijatna.

Hvala korisniku Lazar099

Putnici koji su gledali informacije o mestu Buena Vida Mexican Gastrobar gledali su i

Buena Vida Mexican Gastrobar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!