Komentar je napisan: 22. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Cim sam se opet vratila na ovo mesto,dovoljno je receno.Jako ciste i uredne sobe.Osoblje ljubazno i od velike pomoci.Sta pozelite to vam ostvare.Od srca topla preporuka.Sam centar grada,kola nisu potrebna,sve moze peske.

Datum boravka: jun 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
1  Hvala korisniku ivanaignjovic
Komentar je napisan: 4. februar 2018.

Osoblje veoma ljubazno,pruza vam pomoc u svemu sto zatrazite.
Sobe su prostrane i ciste.Dorucak odlican.
nalazi se u samom centru u mirnom delu.Sve vam je na dohvat ruke,kola vam nisu potrebna.
Docekaju vas sa picem dobrodoslice uz veliki i iskren osmeh.

Savet za sobu: Sobe prostrane i ciste
Datum boravka: januar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku ivanaignjovic
Komentar je napisan: 15. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Boravila sam jednu noc u vili forever.Jako sam zadovoljna smestajem i osobljen.Sobe su ciste i komotne.Osoblje je ljubazno i uvek na raspolaganjuRecepcija radi 24h.I sto je najbolje,vila se nalazi u strogom centru .Dorucak je raznovrsan i obilan.
Za taj novac ne mozete naci nista bolje u beogradu.

Datum boravka: novembar 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Vildana L
Komentar je napisan: 14. jun 2017.

U vili sam bio prošlog vikenda i mogu reći samo reči pohvale za kompletno osoblje a pogotovo za Ivanu (devojka je veoma ljubazna i spremna da izađe u susret svakom zahtevu).
Nalazi se na odličnoj lokaciji (cca 100m od Kneza, 300m od Ušća...) u neposrednom centru grada. Sobe su čiste i uredne, odličan smeštaj za putnike sa prosečnim zahtevima.
Doručak je na bazi švedskog stola ali je raznovrsna hrana.
Generalno, ako se odlučite za Vilu Forever, dobićete uslugu koja je na nivou skupljih hotela.

Datum boravka: jun 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku civijas_1983
Komentar je napisan: 21. oktobar 2016.

U Vili Forever sam bila pre par dana sa dečkom i zaista sam oduševljena osobljem koje je uvek raspoloženo da pomogne, sobicom koja ja vrlo romantična i toplim doručkom.Lokacija je takođe odlična.Ova vila ima dušu,i svakako ćemo se ponovo vratiti.

Sara i Nenad

Datum boravka: oktobar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku SaraZ2727