“Novi roštilj”

Srpska kafana
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Kafana ponovo radi. Roštilj je odličan, novi kuvar očigledno. Stara atmosfera koja nam je falila. Probali i teletinu po sačem. Stvarno fenomenalno.

1  Hvala korisniku Vladimir D

Komentar je napisan: 20. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Preukusana jagnjetina i teletina ispod saca.ćevapcici savrseni,cene prihvatljivo.Restoran autentican kakav je i bio.
Lep rucak u Srpskoj kafani.
Čestitke

Hvala korisniku obrend
Komentar je napisan: 3. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Kafana ponovo radi. Novi jelovnik i fantastična klopa. Preporučujem teletinu po sačem. Pljeskavica je ludilo.

Hvala korisniku Vladimir D
Komentar je napisan: 7. oktobar 2016.

Ručak je najgori ručak koji na takvom mestu očekujete mada je osoblje jako ljubazno ali ne može da pokrije mane:supa-vegeta i voda,što je zaista nečuveno za bilo koji restoran!Karađorđeva-ukusna ali duplo manja jer nije jeftina i tartar sos koji piše u jelovniku je ustvari običan majonez a pomfrit uz to je 15 komadića pomfrita i to košta ni manje ni više nego 650 din!!!! Uz to vam naplate 80 din hleb tražili ga ili ne a sok košta 160 din,isto kafa...preskupo ali i čuveni restoran je zbog toga skoro potpuno prazan,na žalost

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku MilojkaM4
Komentar je napisan: 26. april 2016.

Ocekivao sam ipak mnogo vise od ovog tradicionalnog restorana.
Batak u kajmaku je sramota za ovaj restoran, konobar zbunjen, kao muva bez glave jurca po restoranu (nije on kriv sto je sam u punoj kafani za vreme nedeljnog rucka.
Mora i moze to mnogo bolje/

Datum posete: april 2016.
Hvala korisniku Misa122

Putnici koji su gledali informacije o mestu Srpska kafana gledali su i

Srpska kafana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!