“Katastrofa”
Komentar o hotelu Zora

Zora
Rangiran na 1.350. mestu od 1.753 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 18. decembar 2019.

Usluga užas, jedino što je kafa dobra. Konobarica ne prilazi stolu kao da je šugav, pepeljara se ne prazni, prazne šolje se ne odnose... Kako i sama radim u ugostiteljstvu, vrlo sam razočarana. Na polu-prazan lokal ne može da se stigne da se za sat vremena ne isprazni pepeljara. Kada poručite još jednu kafu, prazna šolja od prošle se ne sklanja. Konobaricu morate da tražite da bi platili račun (jer je nigde u vidokrugu nema), ne prolazi, kao da je neko super lepkom zalepio za šank.
Užas u šta se ovo mesto pretvorilo.
Duboko sam razočarana.

Hvala korisniku NekoNebitan123
Komentar je napisan: 20. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum posete: oktobar 2017.
Komentar je napisan: 25. jun 2015.

Datum posete: april 2015.
Komentar je napisan: 25. mart 2015.

Datum posete: mart 2015.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zora gledali su i

Zora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!