“Zaobidjite ovaj lokal, ima dosta boljih u Skadarliji.”
Komentar o hotelu Zlatni Bokal

Zlatni Bokal
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 15. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent tuga, usluga tuga jako puno se ceka poruzbina, konobari te obidju svakih sat vremena. Hrana katastrofa, hladna, bezukusna. Jedina svetla tacka tamburasi..

Hvala korisniku Bax92

Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Loša usluga,veoma male porcije, ispod svakog nivoa. Izaberite neki drugi restoran u Skadarliji, jer ih ima zaista dobrih, ovaj preskocite

Hvala korisniku JassSP
Komentar je napisan: 7. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Meni osobno najdrazi i najljepsi restoran na Skadarliji. Uvijek se tamo rado vracam jer je doista poseban a hrana posluzena u Zlanom Bokalu vrijedi svakog dinara.

Hvala korisniku Daša K
Komentar je napisan: 26. jul 2019.

Usluga je jako losa. Ukoliko ne zelite da vecerate necete naci sto,a ipak ako se odlucite za veceru konobara cete cekati poprililicno dugo,toliko da vam niko nece prici dok vi ne zamahnete sa obe ruke i na kraju vas pitaju krajnje neljubazno zar niste kod kolege. Servis hrane a i sama hrana izuzetno losi. Muzike nema,mi smo sedeli preko sat vremena oni nisu svirali jer niko nije narucivao. Meni je ranije ovaj restoran bio jedan od omiljenih ali zbog poslednja 3 puta i usluge u istom vise nikada ne planiram da sednem u isti.

1  Hvala korisniku Milos Z
Komentar je napisan: 15. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana i dobar izbor nacionalnih jela,cijene pristojne i prekrasan ambijent.Osoblje drago i sarmantno, pogotovo konobar i hostesa koji su nas posluzivali to subotnje popodne.Vracam se sigurno.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Daša K

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zlatni Bokal gledali su i

Zlatni Bokal – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!