“UŽAS!”
Komentar o hotelu Zlatni Bokal

Zlatni Bokal
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 20. novembar 2020.

U Novembru sam 3 nedelje boravila u mom rodnom gradu Beogradu. Van Srbije živim tek 6-ta god. "Onaj" moj Beograd ne prepoznajem. Udjem u restoran sa sestrićem u sred Skadarlije. Tačnije u "Zlatni bokal". Posle 15 min, pridje konobar i kaže:"Evo, stižem..." POSLE 25 min smo posluženi naručenim pićem. Na čaši mog sestrića vidljivi tragovi ostataka voska. Vraćamo piće...Dobijamo drugo...Čašica flekava...
Naručena hrana stiže posle 50 min Hladna...!!!
Vraćamo i večeru vidno razočarani. Konobar očima "zakovrnuo". Što od umora...Što od (predpostavljam) alkohola. Podaduo, crven, čudan... Ne stiže hrana ni posle 1sat i 40min. Pojavljuje se hostesa, koja zbog mojeg negodovanja poziva"razbacanog", nabildovanog menadžera restorana. On, pa uz izvinjenje da će večera "uskoro" biti poslužena, odlazi uz nekakav čudan osmeh.
Posle 1h i 50min ODUSTAJEMO! Otkazujemo večeru! E, onda nastaje šok! Donose nam kompletan račun! Izmedju ostalog, samo još, što nisu uračunali i vazduh, koji smo udisali. Opet reagujem...drsko! Pojavljuje se neki tip u civilu. Ne predstavlja se. Pokušavam da mu objasnim da sa njim ne želim komunicirati, ali on (bez imalo tolerancije prema nama kao gostima) nastavlja: "....Ja sam sedeo za susednim stolom i NIJE ISTINA da ste na večeru čekali 1h i 50min." U ŠOKU SAM! Dotični mi indirektno govori da sam lažov. Meni, koja sam SAMO jedan gladan gost, koji skoro 2 sata čeka uredno naručenu toplu večeru u jednom od "elitnih" restorana Skadarske ulice. Umesto da se samo okrenemo i odemo iz tog restorana, ipak sam zahtevala da platim piće, koje smo popili. Opet šok! Račun NEREALAN! 1800 din za 3 dunje rakije Rekoh:" Pa, nismo pili viski, Moet ili kurvoazije. Na nas se "ustremili" :
momak u civilu (predpostavljam vlasnik), nabildobani menadžer i "halapljivi" konobar. Srećom, za sabiranje mi NIJE potreban digitron. Plaćam, koliki je realan iznos, a zatim ostavljam i bakšiš, naglasivši da je za "alava usta".Dotični ostaju u šoku, a mi nastavljamo do "Dva jelena". Samo 200m dalje. Ne znam ni koji me djavo, pa terao da promenim moj voljeni restoran. Posle EXTRA usluge, prvoklasne hrane u restoranu "Dva jelena" prodjosmo opet pored polupraznog takozvanog restorana "Zlatni bokal".

Hvala korisniku Mari1979Bgd

Komentar je napisan: 11. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Lokal je jako lijep, konobari ljubazni i susretljivi,jako ukusna hrana, velike porcije, sve pohvale.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku zzmmmmmm
Komentar je napisan: 15. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent tuga, usluga tuga jako puno se ceka poruzbina, konobari te obidju svakih sat vremena. Hrana katastrofa, hladna, bezukusna. Jedina svetla tacka tamburasi..

1  Hvala korisniku Bax92
Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Loša usluga,veoma male porcije, ispod svakog nivoa. Izaberite neki drugi restoran u Skadarliji, jer ih ima zaista dobrih, ovaj preskocite

Hvala korisniku JassSP
Komentar je napisan: 7. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Meni osobno najdrazi i najljepsi restoran na Skadarliji. Uvijek se tamo rado vracam jer je doista poseban a hrana posluzena u Zlanom Bokalu vrijedi svakog dinara.

Hvala korisniku Daša K

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zlatni Bokal gledali su i

Zlatni Bokal – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!