Nestala simfonija i Ekskalibur

S obzirom da smo ekipa i ja prošli kroz mnogo soba, tim pre nas je teže impresionirati. S tim u... pročitajte više

Relax65431
Sjajan vikend za ekipom iz Epic-a

Igrali smo obe sobu i imamo samo reci hvala. Obe sobe su fenomenalno skockane i odradjene, a i sami... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. februar 2021.
Vlada6611
Novi Sad, Srbija

Komentar je napisan: 10. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Moram reci da je Excalibur soba ispunila ocekivanja, fenomenalno osmisljen ambijent, zanimljivi zadaci...pravi trening za mozdane vijuge Sve preporuke! Sledeca na spisku je Nestala simfonija.

Datum aktivnosti: februar 2021.
Hvala korisniku vesnai2021
Komentar je napisan: 7. februar 2021.

Bili smo u sobi Nestala simfonija, sjajna soba i za pocetnike i za iskusne u ovom polju, cinjenica je da je svaki escape room prica za sebe ali ova se na svakakav nacin izdvaja iz gomile detektiva, ubistava i misterija. Kreativni i ljubazni momci, jako prijatna atmosfera kroz citavo iskustvo i sve preporuke :D

Datum aktivnosti: februar 2021.
Hvala korisniku pepe151101
Komentar je napisan: 28. januar 2021.

Odlična soba, kao i Nestala simfonija, momci su izuzetno kreativni i vidi se da ulažu dosta truda. Perspektivna franšiza, i definitivno za obratiti pažnju u budućnosti. Sve pohvale.

Hvala korisniku holmes992
Komentar je napisan: 17. januar 2021.

Super smisljena soba. Veoma lepo odradjen enterijer uz osecaj pravog srednjovekovnog viteskog doba.
Zadaci nisu laki, ali nisu ni preteski, na kraju je sve logicno.
Odlicni i ljubazni game masteri, svaka pohvala za sve.
Obavezno posetite ovo mesto!

Hvala korisniku Uros-Guti
Komentar je napisan: 13. januar 2021.

Excalibur - nova soba na sceni beogradskih escape room-ova, veoma kvalitetna. Fenomenalno odrađen enterijer u potpunosti dočarava srednjevekovno viteško doba. Zadaci drže pažnju, zahtevni ali ne i preteški. Nekoliko iznenađenja dodaju kvalitet ovoj sobi. Moja ekipa I ja smo se odlično proveli I poželeli da odmah odigramo i sledeću sobu Epic escape room a. Uz odlične i veoma prijatne game mastere topla preporuka za ovu sobu.

Hvala korisniku katijac2020