Nestala simfonija i Ekskalibur

S obzirom da smo ekipa i ja prošli kroz mnogo soba, tim pre nas je teže impresionirati. S tim u... pročitajte više

Relax65431
Vrhunski!

Komentar je napisan: 27. februar 2021.
stra_mv

Komentar je napisan: 27. februar 2021.

Jako zanimljive i zabavne sobe. Sve je osmišljeno na visokom nivou, čak i detalji kao što je davanje pomoći. Sve preporuke.

Hvala korisniku stra_mv
Komentar je napisan: 23. februar 2021.

Bili smo u mnogo soba ali ova je ostavila poseban utisak na nas. Jako lepo smisljena i odradjena i za svaku preporuku. Svako ko udje u nju super ce se provesti !

Hvala korisniku DinaBoki0812
Komentar je napisan: 19. februar 2021.

Koncept sobe originalan, početak odličan, zadaci zanimljivi... Sjajno iskustvo. GM na visini zadatka :) Sve preporuke :)

Hvala korisniku Darklintu
Komentar je napisan: 17. februar 2021.

Jako zanimljiva igra, preporuka za sve koji vole da resavaju zadatke i da se zabavljaju u isto vreme sa drustvom.

Hvala korisniku 213ljiljanav
Komentar je napisan: 10. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Moram reci da je Excalibur soba ispunila ocekivanja, fenomenalno osmisljen ambijent, zanimljivi zadaci...pravi trening za mozdane vijuge Sve preporuke! Sledeca na spisku je Nestala simfonija.

Hvala korisniku vesnai2021