“Sjajno iskustvo”
Komentar o hotelu Lorenco i Kakalamba

Lorenco i Kakalamba
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Posetili smo restoran Lorenzo i Kakalambu. Sve pohvale za dekoraciju i drugaciji izgled. Docekalo nas je ljubazno i vedro osoblje, ali prava fantazija nastaje spajanjem italijanske i srpske kuhinje. Jeli smo teletinu ispod saca i odusevljeni smo. Definitivno se vidimo ponovo i svima bi toplo preporucili da posete ovaj nesvakidasnji restoran. Veliki pozdrav!

Hvala korisniku Vladimir S

Komentar je napisan: 27. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Dobra hrana je, podrazumeva se, suština svakog restorana. Ovde, s obzirom na cene, trebalo bi da je vrhunska. Jeli smo domaću testeninu i punjene sušene paprike. I ništa impresivno, hrana je sasvim prosečna. Usluga je dobra. Ali smo dobili neki priručni sto u samom ćošku a rezervisali smo dan ranije. I kao što u naslovu piše, ovde se dolazi jednom. Vidiš ambijent, probaš hranu, preplatiš to i završio si sa ovim restoranom.

Datum posete: oktobar 2016.
3  Hvala korisniku DARIOB1854
Komentar je napisan: 23. jul 2017.

Ukoliko želite da se lepo provedete, večerate u zanimljivom ambijetu ili da možda pokažete savremenu stranu Beograda, idite u restoran Lorenzo & Kakalamba u Cvijićevoj ulci. Naravno, sto morate rezervisati jer mnogi žele da probaju lepu hranu koju nudi ovaj restoran, a možda još više da se osećaju kao da obeduju u izložbenom prostoru ateljea nekog modernog umetnika. Nekoliko puta mi se desilo da do stola nisam ni mogla doći, ali sam ipak nekoliko puta i uspela da svoje goste iz inostranstva oduševim i hranom, i vinom, i desertima, a posebno specijalnim restoranom. On sam je umetničko delo. Pohvala nenametljivom osoblju i kuvaru!

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku VioletaB67
Komentar je napisan: 16. jul 2017.

Ovaj restoran ima neverovatno zanimljiv i nesvakidašnji enterijer,uređen sa puno mašte,ljubazno osoblje.Hrana je odlična, kombinacija pirotske I italijanske kuhinje što ga čini posebnim.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku natasaj113
Komentar je napisan: 12. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Fantasticna hrana u neverovatnom ambijentu.
Izuzetno ljubazno osoblje.
Veliki izbor vina i ostalih pica.

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku Miloš R

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lorenco i Kakalamba gledali su i

Lorenco i Kakalamba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!