“Jedno od najboljih mesta u gradu”
Komentar o hotelu Lorenco i Kakalamba

Lorenco i Kakalamba
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 1. septembar 2017.

Bili smo u ovom restoranu pre nekih mesec dana... Prvo ambijent je sjajan, konobari izuzetno ljubazni kao i cela usluga (oduševio me jedan momak koji je otišao da mi kupi cigare kad su mi nestale, svaka čast).. Od klope smo jeli pačetinu, pareni sir, teleći ribić i ćevapčiće... Meni je bilo sve preukusno i obzirom da imam 105 kg i porcije sasvim ok:-) jedva čekam da dođem opet i probabam ostatak menija... Poz i sve najbolje

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku AleksandarMihajlovic

Komentar je napisan: 23. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Neverovatno koliko razlicitih detalja i stilova na jednom mestu, ali fantasticno izgleda.Hrana fenomenalna, cene pristojno visoke. Za svaku preporuku

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku OliveraM117
Komentar je napisan: 18. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Divno smo se proveli. Ambijent je ulepsao nasu proslavu. Hrana je bila odlicna. Raskosna predjela, grilovani sir , Losos i taljata su jela koja sam probala i oba su bila odlicna! Mladi su uglavnom jeli salate a stariji pecenja
Preporucujemo svim srcem i ambijent i hranu!

Hvala korisniku JasBel825
Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Mislim da je suvišno komentarisati enterijer i ambijent, ovo je mesto koje se obavezno posećuje. Usluga je fantastična, ali me je neprijatno iznenadila Cezar salata, prosto najgora koju sam ikad naručila, u tanjiru sam imala samo zelenu salatu i malo rukole i piletine, a cena je oko 800din.ako se ne varam.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku _aapokalipsaa_
Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Posetili smo restoran Lorenzo i Kakalambu. Sve pohvale za dekoraciju i drugaciji izgled. Docekalo nas je ljubazno i vedro osoblje, ali prava fantazija nastaje spajanjem italijanske i srpske kuhinje. Jeli smo teletinu ispod saca i odusevljeni smo. Definitivno se vidimo ponovo i svima bi toplo preporucili da posete ovaj nesvakidasnji restoran. Veliki pozdrav!

Hvala korisniku Vladimir S

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lorenco i Kakalamba gledali su i

Lorenco i Kakalamba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!