“Godisnjica”
Komentar o hotelu Lorenco i Kakalamba

Lorenco i Kakalamba
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 28. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Svaku godisnjicu braka slavimo u restoranu Lorenco i "Kakilamba". Tako ga zove moje starije dete. Restoran ima odvojen pusacki od nepusackog dela. Ukrasen je sa svakakvim igrackicama i ukrasima i to ga cini drugacijim od drugih. Predjelo je lepo, prsutice i sir, i sveze pecena fokaca. Sto se tice glavnih jela nisam zadovolnja. Porcije su im ispod proseka, kao i kvalitet hrane koju nude, a cene su im malo jace.
Poslednji put smo rucali spagete bolonjeze koje su bas bile lose.

Lepo je za posetiti i pogledati enterijer.

Hvala korisniku strelac85

Komentar je napisan: 21. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Enterijer restorana je čist i prijatan,možda sve deluje šareno i prenatrpano ali je zadivljujuće prijatno.Hrana je odlična,počev od teletine,preko ćuretine,paste pa sve do deserta.Jedina možda mala zamerka je što smo glavno jelo čekali preko 40 min.ali da kažem nije pokvaren utisak.Sve u svemu odličan restoran,sve preporuke!

Hvala korisniku MilanR404
Komentar je napisan: 17. maj 2018.

Jedan od zanimljivih restorana u Beogradu, prijatna i topla atmosfera. Jedino sto su malo skuplji za ono sto nude.

Hvala korisniku npuljecovic
Komentar je napisan: 3. maj 2018.

Bila sam vise puta i dozivljaj je uvek fantastican. Hrana raznovrsna, ukusna. Od slatkisa obavezno probajte cokoladnu loptu (ne znam pravi naziv poslastice) i snimajte ceo postupak posluzenja. Konobari profesionalni, ne napadni, a uvek tu. Cene su jace, ali vredi. Uvek puno, nasih i stranaca, bez rezervacije nemojte da se usudite da idete, posebno u vecem broju. Dolaze porodice, sa decom, bebama i nikome ne smeta sto se deca vrzmaju okolo, brckaju ruke u fontani. Jednom prilikom smo bili u vecernjim satima, veca grupa, sto je bio potpuno do zida, pa smo mozda zato i primetili da na balkonu lezi devojka koja cita i ne pomera se. Drugacije, iznenadjujuce i efektno. Lepo nas predstavljaju. Svaka cast

1  Hvala korisniku VeraK1407
Komentar je napisan: 5. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od boljih restorana u Beogradu. Zanimljiv ambijent, besprekorno čist, sve što sam jeo je jako ukusno.

Hvala korisniku Filip P

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lorenco i Kakalamba gledali su i

Lorenco i Kakalamba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!