“Italijanski Pirot u Beogradu”
Komentar o hotelu Lorenco i Kakalamba

Lorenco i Kakalamba
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije

Interesantan enterijer, nesvakidašnji. Svakako treba videti. Meni se sviđa.
Hrana veoma ukusna, mešavina pirotskog i italijansko ukusa, pripremljena na pravi način.
Za strance, obavezno da probaju šušpe i peglanu kobasicu! Jedan od retkih restorana koji pravi šne-nokle i to prave......
To bi bila punjena suva paprika i stvarno peglane kobasice ali ne peglom.

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku Zama64

Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Posetila sam ovaj restoran u svojstvu domaćina vrlo važne strane delegacije. Ostavio je vrlo snažan utisak na goste koji nisu prestajali da slikaju enterijer i hranu. Restoran predstavlja neverovatno uspešan spoj etno detalja i savremene umetnosti koja je na samoj granici kiča, ali tako vešto iskombinovanih da im daje poseban šarm. Dok ulazite u restoran imate utisak da ste u pozorištu, odmah zatim da ste u muzeju-kući Salvadora Dalija, a dok hodate ka svom mestu, pogledajte dole i videćete da postoji deo poda koji je u staklu kroz koje ćete moćiće da vidite osoblje koje priprema hranu. Kad opčinjeni enterijerom sednete, pogled vam privuku improvizovani pirotski ćilimi, ali i stolice neobičnih naslona...
Izbor hrane je veliki, a ukusi su fantastični. Usluga za svaku pohvalu.
Nemojte propustiti ovaj jedinstveni restoran :)

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku ljilja41
Komentar je napisan: 9. april 2019.

Restoran je interesantno dekorisan,kombinacija Pirota i Italije.Atmosfera je prijatna,osoblje je ljubazno.Meni nije preterano raznovrstan ali je hrana ukusna i kvalitetna.Zamerka sto nemaju bolju ventilaciju osete se mirisi iz kuhinje.

1  Hvala korisniku Anamarija M
Komentar je napisan: 1. april 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran...drze svoj kvalitet godinama,i sve su bolji i bolji..svaka preporuka..birajte sve sa jelovnika

1  Hvala korisniku zozon666
Komentar je napisan: 28. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Bicu kratak...s obzirom na vek restorana koliko opstaje...solidan...usluga i hrana korektni..barem ono sto sam jeo..kombinovano domace i italijansko..kad bi barem pavlaka bila izbacena iz pasti mozda bi.i ljudi kod nas stvarno osetili pravu italijansku pastu..zamerka za skoro sve restorane..elem najveca zamerka je da vlasnik treba da se drzi svojih prihoda od poslovanja...koliki god bili...nebitna je cifra uopste..a baksis treba ostaviti konobarima da ako zele il je pravilo mesta da dele sa kuvarima kako oni zele...a ne i da tu zaradjuje dodatno...toliko od mene...krace nisam mogao..svakako solidna hrana i usluga

Hvala korisniku MilanO222

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lorenco i Kakalamba gledali su i

Lorenco i Kakalamba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!