“Predivna basta i opustajuca atmosfera”
Komentar o hotelu Villa Maska

Villa Maska
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 13. februar 2018.

Svratila sam sa dobrim prijateljem, basta izgleda predivno i citav ambijent je opustajuci, ima dosta cveca. Osoblje je ljubazno, losa stvar je sto nema parkinga i naci mesto je skoro nemoguce

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku VanjaD102

Komentar je napisan: 5. oktobar 2017.

U ovom čini se malom, ali veoma dobor organizovanom restoranu proslavili smo više važnih događaja.
Hrana je odlična, pogotovo za ljubitelje mesa kao što sam ja, mada ne mogu da grešim ima uza svakoga ponešto. Specifični su po načinu na koje se priprema meso i odlični su u tome.
Atmosfera je uvek odlična, okruženje prijateljsko, a usluga je sjajna. Osoblje tačno zna šta se priprema u kuhinji,na koji način i daje odlične preporuke gostima. Ž
Cene su pristupačne za tu vrstu usluge. Organizacija im je odlična.
Za svaku preporuku.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku sladjat71
Komentar je napisan: 28. jul 2017.

Prelep ambijent i fenomenalna bašta glavna su oružja bar restorana "Vila Maska" i razlog da se u ovo mesto vrlo rado (s)vraća. Hrana je takođe vrlo dobra. Pogodna je za posetu u bilo koje doba dana, na doručak, ručak ili večeru, ili samo na piće.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Darko M
Komentar je napisan: 13. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Osoblje je jako ljubazno. Dosli smo po preporuci, ali nisam toliko odusevljena. Lokacija je malo losa, katastrofa za parkiranje. Bili smo u subotu ili petak cini mi se i bila je gore u baru zurka. Nikako mi se nije svidelo to sto se muzika prejako cula i iz restorana plus i iz bara koji je trestao.
Ali zato za hranu sve pohvale,stvarno je the best!

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku TinaCvetkovic
Komentar je napisan: 2. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Divan kafe-restoran kojibpruza toplinu,vrlo udoban,unikatno sredjen,sa gomilom detalja. Hranu nisam probala,ali nude odlicne rakije. Leti je otvorena prelepa basta i uvek rado svracam ovde. Jedino sto mora da se zakazuje,zbog velike guzve,ali u svakom slucaju za preporuku mesto! :)

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Jelena D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Villa Maska gledali su i

Villa Maska – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!