“Prevara”

Marinada
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 6. februar 2021.

Danas smo rucali ovde i nikad vise. Hrana i usluga ok ali je prevara prilikom placanja neoprostiva. Navodno su nam preporucili ribu tezine 1,2 kg a racun smo dobili za 1,5 kg i to mnogo visi nego sto pise u meniju. Na nas upit zasto je tako, receno nam je da zamislite ribe od 1,5 kg navise ulaze u visi cenovni rang. Ovo nigde nije upisano u meni niti nam je na to ukazano. Najbolje od svega je sto nam je kelner preporucio ribu od 1,2 kg ali posto smo je pojeli nije bilo moguce proveriti. Takodje nije bilo moguce pricati sa menadzerom niti postoji knjiga utisaka. Sve u svemu, ispade da sam na Savi pojeo najskuplju morsku ribu u zivotu. A jeo sam i u C. Gori , Hrvatskoj, Grckoj...Oprezno sa ovim prevarantima.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku fica750

Komentar je napisan: 31. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Naplatili su nam 2 skoro prazne cinije badema koje su nas cekale na stolu kao 3,cena po ciniji je bila 250dinara. Riblja pasteta koji je deo kuvera (iako je receno da se ne naplacuje, bio je 150din) je bila totalno bezukusna. Umesto 4 riblje corbe naplatili su nam 5. Pomfrit je bio skoro ziv, sve salate su bile jako jaaako lose, a riba i hleb ukusni... Sve u svemu, jako lose iskustvo u preskupom restoranu sa hranom koja je ispod proseka!

Hvala korisniku Mimi91Gluscevic
Komentar je napisan: 8. mart 2020.

Sa devojkom sam bio u ovom restoranu na večeri i hajde da krenem od početka. Prvo smo čekali da nas usluže oko 20 minuta. Vidno nadrkani konobar koji je bio zadužen za reon u restoranu gde je bio i naš sto nas nije uopšte konstatovao. Svu energiju je usmerio na neke goste koji su sedeli za stolom blizu nas. Za tih 20 minuta je opsužio taj sto više od 10 puta, a da nas nije ni pogledao. Na kraju smo mahnuli jednom od vlasnika (koji u restoranu ima ulogu menadžera) da nam donese jelovnik što je on konačno i uradio. Posle smo opet čekali 10 munuta da nam se neko obrati, pa je to uradio jedan stariji konobar koji je za razliku od ovog prvog bio prijatan u primanju porudžbine. Čak se i šalio posle na račun osoblja restorana u stilu "jel ste gladni, pa vi ste već zaboravili šta ste poručili" jer smo jelo čekali 30 minuta od trenutka porudžbine (btw restoran je bio poluprazan). Hrana je bila krajnje prosečna, poručili smo 2 porcije mešane rečne ribe (koje su spremane na ulju-pržene u tiganju) uz koju se ne dobija nikakav prilog jer su naplatili krompir salatu sa blitvom što oni zovu dalmatinska garn. a obzirom na cenu porcije, to bi svakako trebalo da bude deo tog jela. Na kraju se ispostavilo da nisu imali sve 3 vrste rečne ribe, pa su jednu ubacili morsku ribu a da nam to pre serviranja nisu naglasili konobari (što sam provalio tokom obedovanja). Zanimljiv detalj je grilovani badem koji čeka na stolu i koji oni regularno naplaćuju, a to me podseća na Carevu ćupriju gde vas na stolu takođe čeka ali kod njih nekoliko ljutih belolučanih paprika, koje vam takođe naplate bez obzira da li ste ih konzumirali u toku jela ili ne, a da ne pričamo o tome što to niste ni poručili. Te seljačke manire ugostiteljstva iz perioda komunizma očigledno da u ovom restoranu doživaljavaju svoju renesansu. Gost ima utisak da se menažment trudio da napravi postavku restorana tako da vam na razne načine što više izvuče novca iz džepa. To po meni nije pošteno ugostiteljstvo i ja sigurno više nikada neću ponovo posetiti ovaj restoran. Po mom mišljenju, nivo ovog restoran po pitanju usluge i uopšte realizovanja filozofije ugostiteljstva je u klasi pečenjara u čačnskom kraju.

Datum posete: mart 2020.
1  Hvala korisniku IgorA2320
Komentar je napisan: 22. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma prijatno osoblje, stara kvalitetna škola. Hrana, predjelo, riba mnogo ukusna i jako kvalitetna

Hvala korisniku deksic
Komentar je napisan: 27. jun 2018.

U restoran treba ići na ručak sunčanim danima. tada je ambijent stvarno prelep.
Hrana je vrhunska, usluga takođe. Za naše prilike je skupo, ali vredi. Nigde na svetu gde se jede vrhunska morska riba nije jeftino, pa ni Beograd nije izuzetak. Restoran se tako pozicionirao i stalno je pun.
Cena ručka za dvoje: aperitiv, školjke, grdoba, kolač i flaša domaćeg vina je 15000 dinara.

Datum posete: jun 2018.
2  Hvala korisniku Refile

Putnici koji su gledali informacije o mestu Marinada gledali su i

Marinada – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!